Moderné bývanie zahŕňa aj zimné záhrady, terasy a exteriéry

Túžba bývať moderne a štýlovo, ale najmä maximálne pohodlne so všetkým dostupným komfortom sa v súčasnej dobe už netýka len interiérov ako takých, ale predstava dokonalého komfortu sa prenáša aj do exteriérov našich terás či záhrad. Našťastie sa moderné trendy v bývaní dnes už prezentujú nielen v dizajne interiéru (napr. vo farbách stien, v nábytku či doplnkoch), ale aj v exteriérovom vybavení, ako je napr. záhradný, balkónový a terasový nábytok a tak si maximálny komfort a moderné bývanie môžeme dopriať aj v našich letných obývačkách. Terasový a záhradný nábytok dnes spĺňa všetky kritériá elegantného moderného bývania, stačí si len vybrať z bohatej ponuky súčasného trhu.

moderné bývanie

Moderné bývanie s farebnosťou podľa nálady akú chcete domov vniesť

Moderné bývanie na záhradách a terasách

Dokonalé tvary, moderný dizajn, kvalitné a takmer bezúdržbové materiály a veľmi atraktívny vzhľad – to všetko dnes ponúkajú výrobcovia nábytku určeného pre záhrady, terasy alebo zimné záhrady. Komfortné rohové sedacie súpravy, pohovky, jedálenské zostavy, kreslá, ležadlá aj hojdačky z umelého ratanu sú skutočne ideálnym produktom pre moderné bývanie, pretože dokážu vašu terasu v okamihu premeniť na luxusnú obývačku. Naviac si v nich (na rozdiel od starších typov záhradného nábytku) môžete užívať maximálne pohodlie a relax aj vďaka mäkkému čalúneniu, ktorým sú vybavené. Ak takto zariadenú terasu ešte doplníte vkusnými vankúšikmi, živými kvetmi, svietnikmi a sviečkami, bude vaše moderné bývanie naozaj dokonalé.

moderné bývanie

Dokonalosť v podobe jedinečných doplnkov

Interiér a exteriér v úzkom prepojení ako jeden veľký otvorený priestor

Súčasný interiérový dizajn prezentuje štýl, v ktorom sú interiérové a exteriérové priestory v úzkom prepojení (napr. obývacie izby s veľkou plochou posuvného presklenia a priamym vstupom na terasy), takže máme často pocit akoby sme sa nachádzali v obývačke aj na terase súčasne. Práve moderné posuvné presklenia nám umožňujú z interiéru a exteriéru vytvárať jeden veľký otvorený priestor, ktorý je taký typický pre moderné bývanie. Terasy sú teda automaticky súčasťou moderného bývania a to nielen v letnom období, ale aj na jeseň či v zime, kedy práve spomínané presklenie zase umožňuje priamy výhľad na terasu a do záhrady, aj keď sedíme v pohodlí teplej obývačky pri romanticky praskajúcom dreve v krbe a so šálkou teplého čaju.

Komentovať