Móda a štýl – luxusná značka GUESS

Spojenie francúzskeho citu a americkej odvážnosti doslova dobilo svet módy. Guess obuv a doplnky dnes patria do šatníka každej ženy, ktorá hľadá módne a štýlové produkty s jedinečným príbehom. 

Ako to všetko začalo 

História módnej značky Guess siaha do roku 1981, kedy sa bratia Marciano rozhodli preraziť do sveta svojím dizajnom. O tom, že sa im to viac ako podarilo, svedčí popularita tejto značky po celom svete. Už v priebehu jedného roka sa ich prvé denimové kúsky dostali do takmer každého obchodu v USA. 

Prečo trojuholník? 

Ikonický trojuholník s nápisom GUESS (v preklade: uhádneš) a otáznikom pod ním vznikol na základe inšpirácie z billboardu, okolo ktorého často jazdili. Stálo na ňom: „Guess what’s in our new Big Mac?“. Po rozhodnutí o tom, kam umiestnia otáznik už logo vznikalo jednoducho. Čísla 1201 a 1203 reprezentujú miestnosti, kde sa nachádzali ich prvé kancelárie. Dodaný bol aj nápis U.S.A, ktorý reprezentuje krajinu vzniku. Nakoniec, slová washed a jeans pripomínajú čím celá značka pôvodne začala. 

Zažiarte pri každej príležitosti 

Guess tenisky sú kúskom, v ktorom očaríte kamkoľvek idete. Dámske tenisky Guess skvele doplnia džínsy, šortky, sukňu, šaty či elegantné nohavice. Poskytnú vám tak pohodlie a štýl, s ktorým oslovíte v práci, na rodinnej oslave alebo pri prechádzke po meste. 

Chceli by ste niečo elegantnejšie? Guess obuv ponúka odpoveď aj na túto otázku. Luxusné lodičky vyniknú v kombinácii so sakom či šatami. O rovnakú dávku elegancie a o niečo viac pohodlia sa postarajú štýlové šľapky a mokasíny. 

K úplnej dokonalosti by vám nemala chýbať luxusná taška. Guess kabelky spĺňajú najnovšie trendy módneho sveta. Okrem toho vás svojou praktickosťou potešia pri každodennom používaní. Majú viacero priehradiek a vreciek na zips. Môžete tak celkom zabudnúť na neporiadok. 

Kabelka Guess
Módna kabelka Guess

Udržateľnosť ako priorita 

Zodpovednosť voči planéte nie je značke Guess cudzia a berie ju naozaj vážne. Aj preto je Guess obuv vyrábaná s ohľadom na prírodu. Vedenie značky neustále hľadá nové možnosti využitia recyklovaných materiálov, ako sú econyl, recyklovaný polyester (vyrobený z použitých plastových fliaš) či recyklovaná vlna. Okrem toho je Guess zapojená do rôznych environmentálnych projektov a na balenie výrobkov používa obaly z recyklovaného papiera. 

Komentovať