Mini trezor do domácnosti i kancelárie

Rôzne druhy mini trezorov jednoznačne patria medzi špeciálne produkty Ich popularita a potrebnosť vo verejnosti stále rastie. Vhodné sú do domácností aj kancelárií a majú množstvo praktických výhod. Je to napríklad jednoduchá manipulácia, osadenie rôznymi typmi bezpečnostných zámkov, vyberateľné poličky či vnútorné skrinky. V ponuke na trhu sú rôzne veľkosti a samozrejmosťou je certifikácia každého variantu mini trezoru. Môžu mať zabudovaný mechanický bezpečnostný zámok, mechanicko-kombinačný, elektronický zámok prípadne kombináciu jednotlivých možností.

mini trezor
Mini trezory sú veľmi obľúbene nielen v kanceláriach, ale aj v domácnostiach.

Aký domáci mini trezor si vybrať?

     Pred kúpou toho správneho mini trezoru s určitým zabezpečovacím systémom sa oplatí bližšie sa pozrieť na ponuku renomovaných výrobcov. Domáci trezor by mal mať certifikát CE a minimálne dvojročnú záruku. Na domáce či kancelárske použitie najlepšie poslúži model triedy S1, ktorý má kľúčový, kombinovaný alebo elektronický zámok.

mini trezor s vecami
Do mini trezoru si môžete odložiť svoje cenné veci.

     Nábytkový a kancelársky model je vybavený viacvrstvovými dverami, zámkom zabezpečeným pancierovou doskou, uzamykacím mechanizmom a výškovo nastaviteľnými poličkami. Stabilná oceľová konštrukcia so zvýšenou tepelnou odolnosťou a odolnosťou proti vlámaniu splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Vstavaný alebo voľne stojaci

     Malý domáci trezor tak vstavaný alebo voľne stojaci je veľmi obľúbený. Väčšina mini modelov je vybavená elektronickým zámkom alebo zámkom na kľúč. Mini trezory sú ideálnou možnosťou pre zákazníkov, ktorí hľadajú vhodné zariadenie na uloženie šperkov, dôležitých dokumentov, cenných papierov alebo peňazí. Objemovo väčší trezor doma poslúži najmä ľuďom, ktorí majú zbrane, strelivo a iné objemné predmety. Alebo aj nejaké starožitnosti či cenné zbierky.

Veľkosť, materiál aj dizajn

   Dôležité sú rozmery mini trezoru aj povaha zabezpečovacieho zariadenia. V prípade uloženia šperkov alebo viacerých dôležitých dokumentov niekomu príde vhod nástenný trezor zabudovaný priamo do steny. Väčšie modely by sa mohli hodiť do výklenku alebo šatníka. Mnoho ľudí volí aj podlahový trezor, znehybnený pripevnením k podlahe alebo stropu. Pre trezor doma sa rozhodujeme z rôznych dôvodov. V ponuke renomovaných výrobcov sú aj ohňovzdorné mini trezory, chrániace pred spálením jeho obsahu pri prípadnom požiari.

Komentovať