Miesič cesta je tá správna cesta

Chystáte sa podnikať v oblasti pekárenských alebo cukrárenských výrobkov? Pripravujete si svoj vlastný podnikateľský plán? Alebo náročné začiatky už máte za sebou a rozširujete svoju produkciu a spestrujete svoju ponuku? Pokiaľ uvažujete o podnikaní v tejto oblasti, skôr či neskôr sa budete musieť rozhodnúť a vybrať svoj vlastný štýl služby zákazníkom. Existuje množstvo trendov pekárenských služieb. Klasikou je kaviareň s maloobchodnou pekárňou niekde v zadných priestoroch, kde si personál vystačí s univerzálnym mixérom na prípravu cesta. O dosť iná je situácia v pultovom predaji pekárenských výrobkov. Tu sa už zíde viac profesionálnych pekárenských zariadení. Vrátane kapacitne vhodného miesiča cesta. Môžete tiež uspokojiť pravidelných zákazníkov, ktorí si chcú kúpiť len niekoľko výrobkov, ako aj zákazníkov, ktorí vopred volajú kvôli hromadným objednávkam. Miesič cesta vám to všetko uľahčí.

miesič cesta
MIESIČ NA CESTO 33 L, VÝKLOP. HLAVA

Miesič cesta je základ  

     Ďalšou možnosťou je špecializovaná pekáreň s dôrazom na výrobu jedného druhu alebo malého počtu pečených výrobkov. Do tejto kategórie patria napríklad aj pekárne pečúce výrobky vhodné pre alergikov. Ako aj prevádzky, ktoré ponúkajú vegánske alebo bezlepkové pečivo. Poskytuje to tiež istú flexibilitu, keďže sa zameriate na konkrétny typ produktu. Môžete sa rozhodnúť vyrábať ho v maloobchodnom alebo veľkoobchodnom prostredí. Niektorí podnikatelia sa špecializujú na svadobné akcie. Iné prevádzky sa pridržiavajú tradičnej funkcie a  ponuky svojej pekárne. Akákoľvek pekáreň  potrebuje základné vybavenie. Vrátane už toho zmieneného miesiča cesta. 

miesič cesta
MIESIČ NA CESTO 53 L, PEVNÁ HLAVA A KOTLÍK

Výber toho správneho mixéra pre vašu pekáreň 

     Kvalita pekárenských výrobkov závisí vo veľkej miere od samotného pekára. Jeho odbornosti, skúsenosti i zodpovednosti pri dodržiavaní predpísaných procedúr.  Na kvalitu vašich výrobkov má ale veľký vplyv aj gastro zariadenie, ktoré požívate. Možno ste práve v situácii, kedy otvárate prevádzku svojej novej pekárne. Jedným z kľúčov k úspechu je mať spoľahlivý komerčný mixér. Miesič cesta vytvárajúci základnú  hmotu čo najvyššej kvality. Správny miesič cesta môže pozitívnym spôsobom ovplyvniť produktivitu a efektivitu každodenných operácií. Ušetriť finančné prostriedky ako aj čas  vynaložený na údržbu a prípadné opravy takého potrebného zariadenia. Pred investíciou do mixéra by manažéri mali zvážiť druhy pekárenských výrobkov, ktoré plánujú vyrábať najčastejšie. Či už ide o chleby, sušienky, koláče, rožky alebo iné pečivo. Jasne vedieť, aký typ cesta si vyžaduje väčšina ich receptov.  

Komentovať