Máte dilemu, ktoré Nike tenisky sú tie naj(k)?

Aj vy si neviete vybrať tie „vaše“ Nike tenisky? Máte pravdu, je z nich naozaj obrovský výber. Aj ja sama by som mala, resp. práve teraz mám, celkom veľký problém si vybrať tie „pravé“. Teda také, ktoré budú nielen na pohľad krásne a zhodovať sa so štýlom v mojej šatníkovej skrini, ale popritom aj funkčné, ktoré budú pohodlné a svojím vyhotovením tak budú uspôsobené pre špecifické používanie. Buď teda na športovú aktivitu, alebo len tak na parádu. Všetky tieto požiadavky totiž ovplyvňujú náš výber. Aspoň by mali. Nehovoriac ešte aj o cenovej relácii. Nuž poďme si túto tému rozmeniť na drobné.

nike tenisky

Buďte výnimoční!

Prečo práve Nike tenisky?

Už z môjho písania, a vlastne aj názvu článku, ste asi pochopili, že Nike je jedna z mojich najobľúbenejších a najviac vyhľadávaných značiek. Aspoň určite, čo sa týka tenisiek. Zastávam názor, že každý by si mal dopriať kvalitu. A práve Nike tenisky spájajú túto kvalitu dokopy s excelentným dizajnom. Som rada, že je tu spoločnosť, ktorá chápe, že funkčnosť neznamená strohosť a fádnosť. Napríklad Nike tenisky určené pre bežcov myslia na tvrdý dopad nôh na zem pri behaní, a prostredníctvom zmäkčenej a pružnejšej podrážky a päty sa im snažia beh spríjemniť a hlavne vyjsť v ústrety aj po zdravotnej stránke, konkrétne šetrením namáhania kĺbov a pod. Navyše sú tiež mimoriadne ľahučké. A v neposlednom rade perfektne držia nohu. Na tomto všetkom ozaj záleží.

nike tenisky

Štýl jednoducho nemá hranice!

Aká je ponuka?

Asi najznámejšie sú Nike Classic, Nike Air Max, Nike Air Force, Nike Air Huarache, Nike Free, Nike Zoom, Nike Lunar… A tie všetky a mnoho ďalších v sebe skrývajú rôzne ďalšie dizajnové obmeny. Mňa osobne však fascinujú buď čisto biele tenisky, alebo naopak, úplne šialene farebné. Pokiaľ si tie biele dokáže človek udržiavať krásne čisté, tak doslova nádherne „svietia“ na nohách. Po tomto farebnom výbere potom už len zvažujem konkrétny model. Že sa vám zdajú niekedy až moc uletené? Ako sa píše v slogane: „Just do it.“ – spravte to, kúpte si ich a určite neoľhttp://www.zivchyzi.sk/teplaky-su-tak-trochu-nebezpecne/utujete.

 

Komentovať