Masáže sú skvelá vec

masáže-bratislavaPôvodne slovo masáž pochádza z arabského slova „masa“, čo v preklade znamená „dotknúť sa, ohmatať“. Masáž je široký pojem, je to súčasť mechanoterapie, čiže štruktúra hmatov, ktorými sa masírujú nervy, cievy a svaly.

Masírovaním sa odstraňuje únava alebo liečenie stuhnutých svalov. Masáž predstavuje manipuláciu s telom pomocou tlakov, impulzov či vibrácií. Väčšinou sa vykonáva ručne, no dnes už existujú aj rôzne masážne prístroje a pomôcky. Dnes sa už rozlišujú rôzne typy masáží, na základe využitia rôznych štýlov a techník masírovania. Sú masáže zdravotné, ukľudňujúce, relaxačné, masáže pre športovcov a rôzne iné špecializované masáže.

Kozmetický salón Sorayah sa zameriava na relaxačné masáže a čistenie pleti špeciálnou kozmetikou Darphin Paris. Hĺbkové čistenie pleti a mezoterapia je určená špeciálne pre dámy, ktoré trápia vrásky, oslabnutie pleti, celulitída, pigmentové škvrny a iné pleťové nedostatky. Čistenie pleti je však určené aj pre všetky ženy a mužov, ktorí si dajú záležať na svojom zovňajšku. Po prvej návšteve je takmer isté, že sa stanete stálym zákazníkom v salóne Soraja. Ten nezabudnuteľný pocit znovuzrodenia si budete chcieť zopakovať.

Komentovať