Marc Jacobs okuliare

Marc Jacob je americká značka, ktorá vstúpila do sveta módy v 90-tych rokoch minulého storočia. Jej zakladateľ Marc Jacobs sa zviditeľnil mimoriadne úspešnou kolekciou „grunde“, ktorá priniesla štýl obliekania popierajúci všetko módne a nové. Typické boli práve nesúrodé niekoľkovrstvové kusy oblečenia. Po tomto úspechu sa rozhodol vydať v roku 2001 svoju sekundárnu módnu líniu „Marc by Marc Jacos“, ktorá je hravá, zmyselnejšia a sofistikovanejšia. Patria k nej aj Marc Jacobs okuliare.

Marc Jacobs okuliare
Slnečné okuliare MARC JACOBS

Marc Jacobs a celebrity

Bohémstvo a nezávislosť tvorivého ducha sa prenieslo aj do dizajnu slnečných okuliarov z dielne Marc Jacobs. Slnečné okuliare sú očarujúce, moderné a určite nie nenápadné. Milujú ich ľudia všetkých vekových kategórií, predovšetkým však ľudia, ktorí sú mladými srdcom. Okuliare Marc Jacobs sú jednoznačne rozoznateľné, sú plné odvážnych štýlov a unikátnych detailov. Bohatá paleta farieb sa mieša s jemným neutrálnym tónom, aby bola táto zbierka univerzálne príťažlivá pre všetky vekové kategórie. Slnečné okuliare Marc Jacobs sú očarujúce, luxusné a vyhľadávajú ich mnohé svetové osobnosti, ktoré milujú módu a čaro módnych doplnkov. Fanúšikom značky je napríklad Brad Pitt, Victoria Beckham, či Christina Aguilera.

Marc Jacobs okuliare
Štýlové slnečné okuliare Marc Jacobs

Marc Jacobs sú moderné, očarujúce a zároveň spoľahlivo funkčné okuliare

Marc Jacobs je jedným z najobľúbenejších rozvíjajúcich sa dizajnérov na svete a jeho meno sa nesporne zapíše do histórie módy, čoho svedectvom je aj viacero ocenení. Slnečné okuliare Marc Jacobs sú vyrábané z kvalitných materiálov. Špičkový acetát je pružný a zároveň veľmi odolný. Okuliare vyrobené z kovu sú veľmi ľahké, odolné a hypoalergénne. Elegantný dizajn pohodlne sadne aj vďaka protišmykovým straničkám a integrovaným nosovým opierkam.

Komentovať