Luxusné plavby: ideálny typ dovolenky

Cítite sa na zmenu, čo sa týka vašej dovolenky? Vyskúšajte luxusné plavby loďou. Ak sa vám žiada zmena, pretože máte pocit, že chodíte na rovnakú dovolenku každý rok, hoci si stále poviete, že „tento rok to bude iné“, spravte ten zásadný krok! Rezervujte si luxusné plavby na lodi už teraz a s potešením rátajte dni do vášho odchodu. Plaviť sa na lodi poskytuje neopísateľný pocit odpočinku, dobrodružstva a zážitkov, všetko v jednom. Aj keď je nesmierne veľa možností na takýto typ dovolenky zdá sa, že len veľmi málo Slovákov sa rozhodne a odváži na toto dobrodružstvo.

luxusné plavby

Zažijete neskutočné množstvo zábavy.

Luxusné plavby ako ich poznáte z filmov

Skutočne je to tak, ako ste možno nie raz videli vo vašej televízii. Nádherné luxusné lode, apartmány, veľká hala s dokonalým dizajnom, skvelé reštaurácie, bary, rôzne predstavenia či koncerty, živá hudba, tanec, wellness a masážne salóny… a to všetko pod jednou strechou a na vode. Na ponorkovú chorobu nebudete mať čas. Takéto luxusné plavby majú zahrnuté v programe aj zastávky v rôznych prístavoch, kde môžete spokojne vystúpiť a užiť si krásne nové miesta na pevnej zemi, kým znovu nastúpite na loď pre ďalšie dobrodružstvá. Je to takmer dokonalý typ dovolenky, pretože zahŕňa všetko. Od pláží, mora, cestovania do rôznych krajín počas jednej dovolenky, zábavy, spoznania nových ľudí a nadviazania nových priateľstiev, až po nákupy, disco, a večne rušný program (alebo tichý a odpočinkový) či je deň, noc, slnko alebo dážď.

luxusné plavby

Luxusné plavby na lodi sú skvelý typ na dovolenku.

Plavby na lodi s deťmi

A vedeli ste, že existujú aj rôzne detské luxusné plavby? Niektoré sú tematické, napr. Mickey Mouse, alebo také všeobecné, ktoré sú však špeciálne zamerané na deti, resp. rodiny s deťmi. Každý program a služby sú poskytované s ohľadom na deti. Deti z takýchto výletov prichádzajú domov s nadšením, bohatými zážitkami, novými priateľstvami a skúsenosťami, o ktoré sa chcú podeliť so svojimi spolužiakmi. Vyskúšajte luxusné plavby tento rok aj vy. A možno sa stanú novou každoročnou dovolenkou.

Komentovať