Looney Tunes Tablet pre deti od spoločnosti MASCOM

Spoločnosť MASCOM je na Slovensku a v Čechách známa najmä vďaka svojej výrobe satelitov, televízorov, prijímačov pre digitálnu televíziu či set top boxov. Avšak to nie je všetko, čo vám MASCOM môže ponúknuť. Momentálne prichádza na trh aj s jednou zaujímavou novinkou – Loony Tunes Tablet, ktorý sme sa sami rozhodli vyskúšať a priniesť vám recenziu.mascom

MASCOM ponúka špeciálne prostredie určené pre deti

Looney Tunes Tablet od spoločnosti MASCOM láka najmä ako ideálny darček pre deti k ich sviatkom, či už sú to narodeniny, Vianoce alebo iné príležitosti. Presne pre tých najmenších je totižto primárne určený. Jeho hlavnou prednosťou je software s detským režimom a názvom „Just Play Kids“, ten ponúka prostredie vytvorené špeciálne pre deti, aby sa v ňom vedeli jednoducho a rýchlo zorientovať a musíme uznať, že to sa výrobcom naozaj aj podarilo.

Bezpečnosť nadovšetko – rodičovský zámok

MASCOM myslel nie len na zábavu, ale aj na ochranu detí pri používaní tabletu, ktorú zabezpečuje rodičovským zámkom. Rodičovský zámok v Looney Tunes Tablet ponúka rodičom možnosti, ktorými môžu kontrolovať to, čo ich deti robia na tablete a tiež ako dlho. Vďaka tomu môžete zablokovať aplikácie, ku ktorým nechcete, aby malo vaše dieťa prístup, ale tiež môžete napr. nastaviť časovač, aby ste vedeli ustrážiť, ako dlho dieťa strávi čas hraním sa s tabletom.

Nakupovanie a sťahovanie majte pod dohľadom!

Takisto obchod pre kúpu a sťahovanie rôznych aplikácií nie je klasický, aký poznáme, ale prispôsobený detskému užívateľovi. Nazýva sa „Kids Store“ a deti si tam sami síce môžu prezrieť aplikácie, ktoré by chceli, ale na ich stiahnutie potrebujú povolenie od rodiča.

MASCOM Looney Tunes Tablet aj pre dospelých

Looney Tunes Tablet však nie je tablet určený výhradne IBA deťom. MASCOM myslel aj na dospelých a preto, ak zadáte heslo, ľahko sa dostanete do rozhrania s operačným systémom Android 4.1.1 a využívať tablet môžete aj vy ako rodič.

Ak teda chcete pre vaše dieťa hračku, ktorá ho poteší – Looney Tunes Tablet by pre vás mohol byť vhodnou alternatívou. Nezabúdajte však na to, že aj tablet je možné využívať rozumne a to aj pri deťoch – ukážte napr. im aplikácie a hry, v ktorých si budú môcť zlepšiť svoje postrehové, logické a iné zručnosti.

Komentovať