Loď Bratislava – Viedeň ako ideálny jednodňový výlet

Nezáleží na tom, či patríte medzi ľudí žijúcich v našom hlavnom meste alebo ste sa ho rozhodli navštíviť. Loď Bratislava – Viedeň predstavuje ideálny spôsob, ako si vychutnať voľný deň plnými dúškami. Ide o zážitkovú plavbu, z ktorej sa dá vyťažiť naozaj veľa. Nielenže si budete môcť užiť jedinečnú plavbu po Dunaji na modernej lodi, ale budete mať tiež možnosť navštíviť hlavné mesto našich rakúskych susedov.

loď Bratislava - Viedeň

Nechajte sa zlákať zážitkovou plavbou z Bratislavy do Viedne.

Viedeň si zaslúži vašu pozornosť

Hlavné mesto Rakúska sa má naozaj čím pýšiť. Viedeň možno označiť za naozaj prekrásne mesto s bohatou históriou, prekrásnou architektúrou, turistickými lákadlami, ale hlavne širokými možnosťami. Nájdete tu mnohé významné a prekrásne budovy, medzi ktorými máte možnosť objaviť obdivuhodné zámky, kostoly a múzeá, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnou architektúrou. Rovnako tak máte aj široké možnosti v oblasti gastronómie. Nájdete tu mnoho reštaurácií, kaviarní a barov, v ktorých si môžete pochutiť na miestnych špecialitách a zároveň si dopriať šálku vynikajúcej viedenskej kávy. Pokiaľ by ste však chceli stráviť svoj deň aktívnejšie, môžete si zájsť do viedenskej zoo alebo do zábavného parku. No neznie to lákavo? A čo tak tento výlet ešte trošku ozvláštniť? Pridajte k tomu loď Bratislava – Viedeň a o jedinečný zážitok budete mať zaručene postarané. Vyhnete sa zápcham a okrem prepravy do Viedne budete mať možnosť nazrieť na okolie Bratislavy a Viedne z iného pohľadu, než na aký ste zvyknutí.

loď Bratislava - Viedeň

Zabavte sa vo viedenskom zábavnom parku.

Loď Bratislava – Viedeň v lete aj v zime

Obrovskou výhodou, ktorou sa loď Bratislava – Viedeň vyznačuje je, že premáva počas letnej, ale aj zimnej sezóny. Práve to vám dáva možnosť si vychutnať okolie týchto dvoch hlavných miest z Dunaja počas teplých slnečných dní, ale aj počas čarovnej zimy. A presne tak si budete môcť užiť letnú aj zimnú atmosféru Viedne. Viedeň je jednoducho nádherná v lete aj v zime. No práve počas zimného obdobia sa tu konajú vianočné trhy, ktoré lákajú svojou výnimočnou vianočnou atmosférou ľudí z celého sveta. Doprajte si preto skvelý zážitkový výlet s bohatým programom na celý deň.

Komentovať