Leňošky, ktoré si zamilujete

Poznáte ten pocit, keď všetko čo chcete po náročnom dni je ľahnúť si pred telku, no na sedačke nie je dostatok miesta pre všetkých? S leňoškou na to môžete zabudnúť. Leňošky môžu mať krásne krivky, ktoré sú špeciálne prispôsobené vašej chrbtici a celému telu vôbec. Leňošky taktiež prichádzajú s možnosťou niekoľkých nastavení, ktoré si zvolíte podľa toho či máte práve chuť na poobedňajšie zdriemnutie, písanie emailov alebo pozeranie filmu.

leňošky

Nechajte sa uspať pohodlím…

Čo všetko dokážu leňošky?

Keď príde na zariadenie domu a s ním spojený výber kresiel, pohoviek, sedačiek a leňošiek, jeden si naozaj nedokáže vybrať. Okrem multifunkčných kresiel existujú aj nastaviteľné leňošky. Na výber máte z ozaj veľkého množstva možností. Hľadáte leňošku, ktorá polohovateľná? …alebo ma nastaviteľný uhol opierky? ….je špeciálne tvarovaná na kvalitný relax? To všetko a omnoho viac vám ponúkajú dnešné predajne nábytku. Našim favoritom je relaxačná leňoška so zakrivením prispôsobeným tak, aby váš chrbát ani zvyšok tela mohli v pokoji odpočívať. Teda vám nehrozí, že niektoré časti tela pri zaslúženom odpočinku ostanú napnuté. Leňošky vás dokážu opantať natoľko, že si ich zamilujete a nikdy ich nebudete chcieť vymeniť či sa ich úplne zbaviť…

leňošky

Oddychujte spoločne

Plnia aj estetickú funkciu

Hlavným dôvodom zaobstarať si leňošku je nepochybne váš oddych, ale čo zvyšok miestnosti? Ak siahnete po koženej leňoške ladiacej so zvyškom vášho interiéru, tento nábytok urobí zázraky. Koža dodáva interiérom šmrnc a správnu iskru luxusu. Avšak, zásadou je nepreplnená izba. Znamená to, že skôr než si nejakú leňošku zaobstaráte, uistite sa, že izba vám poskytuje dostatočný priestor, kde leňoška vynikne. Vaša izba sa tak rozžiari a zaujme každú návštevu. Ak ste právnik, psychológ alebo podnikateľ, taká jednofarebná leňoška dokáže do vašej kancelárie priniesť unikátnu a zmyselnú eleganciu. Ak sa rozhodnete pre leňošky s látkovým poťahom, tie sa postarajú a pocit komfortu. Je teda len a len na vás, akú emóciu chcete vo svojich návštevníkoch či známych vyvolať. Vyberiete si komfort alebo zmyselnosť?

 

 

Komentovať