Legíny sú stále trendy!

Ak si myslíte, že legíny už dávno vyšli z módy, potom asi nesledujete najnovšie módne trendy. Legíny sú všadeprítomné a keď sa poobzeráte na ľudí okolo vás, prídete na to, že ich vlastne nosia nielen ľudia na ulici, ale aj vaše kamarátky, kolegyne a pod. Je to naozaj univerzálny kus oblečenia, ktorý môžete nosiť snáď na milión spôsobov a to tak pri športovaní ako aj počas bežného dňa napríklad do práce alebo na kávu s priateľmi. Je ale nesmierne dôležité, aby ste vedeli vybrať vhodné a predovšetkým ich aj zladili s ostatným oblečením a doplnkami. Trh je totiž presýtený nevkusnými alebo príliš tenkými legínami, ktoré na postave nebudú dobre vyzerať ani keby ste ich zakomponovali do toho najtrendovejšieho outfitu.

Legíny1

Tak tieto sú MUST HAVE

Legíny – áno či nie?

Bohužiaľ, tak ako aj iné kúsky odevu aj legíny môžu na postave vyzerať buď perfektne alebo to môže skončiť ako úplná katastrofa. Každému z nás sa určite aspoň raz „pošťastilo“ vidieť na ulici nejakú tú legínovú katastrofu, kedy žena nie celkom šťastne odhadla svoje proporcie alebo si dokonca legíny pomýlila s bežnými nohavicami a vybehla do ulíc v nie príliš lichotivom legínovom outfite. O to horšie, ak boli by boli pritenké a presvitalo cez ne nielen spodné prádlo, ale aj nepekná celulitída. Dámy možno vás to prekvapí, ale legíny môžu vyzerať aj skvele! Stačí ak siahnete po kvalitných a dostatočne hrubých legínach a skombinujete ich s dlhším topom, košeľou alebo oversize svetrom, alebo iným druhom oblečenia. Samozrejme nezabudnite ani na doplnky či vizáž a výsledkom budete milo prekvapená.

Legíny2

Zaujímavé legíny v aztéckom štýle

Viete ich nosiť?

Základ úspechu pri legínach je vedieť ich nosiť. Ideálna je  vysoká a štíhla postava s vyšportovanými nohami, no keďže nie všetky z nás majú to šťastie na takéto gény, musíme si vedieť poradiť aj bez nich. To, že nevyzeráte ako topmodelka z móla ešte neznamená, že by ste sa legínam mali vyhnúť! Na trhu už totiž dostanete kúpiť aj zoštíhľujúce, ktoré vám dokážu opticky ubrať aj pár kilogramov a efektne vyformovať postavu tak, aby skryli vaše nedostatky. Myslite však na to, že legíny nie sú nohavice ani džíny a obliecť by ste si k nim mali iba tričká, ktoré siahajú minimálne pod zadok alebo aj nižšie. Legíny sú totiž priliehavú nielen v oblasti nôh, ale aj v oblasti intímnych partií, preto by dĺžka topu mala byť tomu primeraná.

Komentovať