Legíny na športovanie sú najpohodlnejší kus oblečenia

Milovníci športovania mi určite dajú za pravdu, keď poviem, že neexistuje pohodlnejší kus oblečenia na cvičenie než sú legíny. Pritom nezáleží na tom, či ide o ženu alebo chlapa, sú rovnako obľúbené u oboch pohlaví. Ich najväčšou výhodou je, že dokonale obopnú krivky vášho tela a ani pri tom najnáročnejšom cvičení sa zo svojho miesta ani o kúsok nepohnú. Vlastne ich pri nosení ani necítite. Legíny na športovanie by však mali byť vyrobené zo syntetických materiálov, ktoré im dodávajú ľahkosť, vzdušnosť a flexibilitu. Syntetické legíny navyše extra rýchlo schnú a odvádzajú vlhkosť preč od tela, čo je pri športovaní veľmi dôležité.

Legíny

Tie na športovanie by mali byť vyrobené zo syntetických materiálov.

Legíny nie sú rifle!

Legíny sú ale všestranný kus oblečenia, ktorý využijete nielen pri športovaní, ale aj v bežnom živote. Môžete ich nosiť do mesta, na rande, na dovolenku, do práce alebo kdekoľvek sa vám to práve bude hodiť, no samozrejme netreba zabúdať na to, aby ste ich vhodne skombinovali s ostatným oblečením a doplnkami. Nezamieňajte si však legíny s nohavicami alebo džínsami a noste ich zásadne s tričkami, ktoré dĺžkou siahajú minimálne pod zadok. Predovšetkým ak sú tie vaše tenšie a presvitajú. Krásne ukážu v kombinácii s tunikami, peknými šatami či oversize svetrom, ktorý je momentálne veľmi trendy. Obuť si k nim môžete tak lodičky ako aj tenisky, čižmy či čokoľvek iné – hlavne nech topánky zapadnú do celkového outfitu.

Legíny

Môžu mať skutočne mnoho podôb.

Legíny proti celulitíde? Prečo nie!

Môžu mať mnoho podôb. Môžu byť čierne, farebné, neónové, dlhé, ale aj po kolená, bavlnené, bežecké, na jógu, do fitka a takto by sme mohli pokračovať snáď donekonečna. Vedeli ste však, že existujú napríklad spevňujúce alebo anticelulitídne legíny? Nie je to žiadny môj výmysel, stačí, ak si pozriete ponuku internetu a ostanete veľmi prekvapení. Spevňujúce, resp. zoštíhľujúce vám pomôžu opticky zoštíhliť a vyformovať nielen stehná, ale aj boky, zadok či dokonca spodné bruško a anticelulitídne zase pomôžu v boji s nepeknou pomarančovou kožou, ktorá trápi nejednu ženu. Tak pre ktoré sa rozhodnete vy?

Komentovať