Kúzelník skvele oživí každú akciu

kúzelník

Spája sa vám kúzelník iba s predstaveniami pre deti? Chyba!

Kúzelník alebo iluzionista, komu by sa toto slovo nespájalo so spomienkami na detstvo. Či už sa jednalo o vystúpenia v cirkuse, ktoré sme navštívili so starými rodičmi. Alebo predstavenie v školskej telocvični, ktoré nás zachránilo pred písomkou z geografie alebo dejepisu. Asi pre väčšinu ľudí je vystúpenie iluzionistu spojené práve s programom pre deti a nikto ani neuvažuje, že by kúzelník mohol pripraviť program aj pre dospelých.

Kúzelník dokáže prekvapiť každého

Hoci sa to nezdá, aktuálnym trendom je pozývať kúzelníka aj na akcie organizované pre dospelých. Pri tom sa nejedná o snahu vytvoriť recesiu alebo si z hostí vystreliť. Iba v našich predstavách a predsudkoch je kúzelník detskou zábavou. Stačí sa pozrieť do zahraničia na množstvo ľudí, ktorí navštevujú predstavenia najznámejších svetových  iluzionistov. A pokiaľ sa niektorý z nich predstaví v našich končinách o divákov nemá núdzu.

Na rovnakom princípe fungujú aj predstavenia slovenských iluzionistov. Každý správny kúzelník dokáže pripraviť predstavenie, ktoré zabaví každý druh publika. Dôležité je iba, aby mal dostatok informácií o publiku, ktoré bude mať za úlohu zabávať.

Nebojte sa iluzionistov

kuzelnik

Správny kúzelník dokáže vytvoriť kvalitnú show aj pre dospelé publikum

Ak niekomu poviete, že na vašej akcii bude kúzelník tak sa občas stretnete s nepochopením a možno až s výsmechom. Toto však platí iba do chvíle, kým dotyčný nezažije skutočnú súkromnú akciu s kúzelníkom. Najčastejšie sú to práve títo pesimisti, ktorí sa na predstavení kúzelníka najlepšie bavia.

Vďaka predstaveniu iluzionistu môžete svojim hosťom priniesť znova pocity z detstva. Z čias keď zábava bolo to najdôležitejšie a práve vystúpenie kúzelníka alebo iluzionistu bolo to na čo sa už dlho vopred tešili.

Nájsť pri tom kvalitného iluzionistu už nie je nijako náročné ani veľmi zložité. V dnešnej dobe už stačí iba zapnúť internet a pri zadaní správneho kľúčového slova sa vám ponuky kúzelníkov začnú hrnúť. Tak nech sa páči vyberajte. Ja môžem odporúčať Petra Šestáka!

Komentovať