Kúzelník nemusí zabávať iba deti

kúzelník

Kúzelník na vianočnom večierku? Nás teda milo prekvapil!

Keď sa povie kúzelník, tak si väčšina ľudí predstaví program pre deti. Program spojený s trápnym vystúpením, ktoré začína nudiť už aj väčšie deti, nie to ešte dospelých. S rovnakým názorom som išiel aj na náš firemný vianočný večierok. Zo super utajovaného programu, ktorý samozrejme poznal každý zamestnanec, prenikla informácia o vystúpení kúzelníka. Prvé, čo mi napadlo, bolo, že naši šéfovia sa museli asi zblázniť.

Správny kúzelník pripravuje vystúpenie pre konkrétne publikum

Po príchode na večierok sme začali klasicky pri bare zvítaním sa s kolegami a kamarátmi z iných oddelení. Nasledoval koncert nejakej začínajúcej garážovej kapely a potom prišlo vystúpenie očakávaného kúzelníka. Najprv sme si robili všetci srandu, že sa asi vraciame do školských čias, kedy sme organizovane chodili na vystúpenie kúzelníka, ktoré bývalo v telocvični alebo vo vestibule.

Ako sme prišli na samotné vystúpenie, tak sme nevychádzali z úžasu. Scéna pôsobila absolútne profesionálne, skoro ako z amerických show. Na navodenie atmosféry boli tlmené svetlá a hrala hudba, ktorá navodzovala napätie. Po chvíli začal samotný program.

Svetlá na pódiu sa rozsvietili a vyšiel kúzelník ako zo správnej kúzelníckej show. Svetlá blikali a program sa rýchlo menil. Pri podmanivej hudbe predvádzal zmiznutia a objavenia rôznych predmetov či stolík, ktorý levitoval nad našimi hlavami. Čo ma očarilo najviac, bola úžasná ohňová show, nad ktorou som rozmýšľal ešte dlho po skončení predstavenia.

kúzelník

Kúzelník predviedol naozaj jedinečnú show

Správny kúzelník sa nebojí ísť medzi divákov

Najzaujímavejšie vystúpenie bolo až po skončení oficiálneho programu. Na pódiu už hrala ďalšia kapela podľa programu, avšak kúzelník sa začal pohybovať medzi divákmi a predvádzal svoje umenie. Toto ma uchvátilo zo všetkého najviac.

Tohtoročný vianočný večierok sa rozhodne vydaril. Predstavenie kúzelníka, z ktorého sme sa najskôr smiali, bolo nakoniec najlepším bodom programu. Samozrejme, že aj zvyšok programu mal svoje čaro a domov sme sa rozchádzali ako sa patrí až nad ránom. Už teraz sa teším na ďalší.

Komentovať