Kúzelníci nemôžu chýbať na žiadnom detskom karnevale

Detské karnevaly a maškarné plesy neodmysliteľne patria ku každému fašiangovému obdobiu a nemenej populárne sú aj rôzne narodeninové párty v maskách či počas halloweenu, ale takéto podujatia nesmú chýbať ani v detských letných táboroch alebo na rôznych školských aktivitách, ako sú napr. škôlky a školy v prírode. Karnevaly k detskému svetu jednoducho patria a každé dieťa sa s nadšením prestrojí za svoju obľúbenú rozprávkovú postavičku či obdivovaného hrdinu. Obľúbené sú aj rôzne povolania, ako napr. požiarnik, policajt, doktorka, zdravotná sestrička či kúzelníci. Práve mágia, kúzla, tajomno a záhady sú pre deti mimoriadne atraktívne a tak kúzelníci, čarodejníci, bosorky a čarodejnice určite nechýbajú na žiadnom poriadnom detskom karnevale.

kúzelníci

Kúzelnícke predstavenie môžu deti navštíviť aj zo školy

Možno príde aj skutočný kúzelník!

Veľmi zaujímavým spestrením každého detského karnevalu či narodeninovej páry môže byť práve preto skutočný kúzelník, ktorý bude mať pre deti pripravený program plný kúzel a mágie. Deti takéto predstavenie určite ocenia a budú ho sledovať so zatajeným dychom, nakoniec si niekoľko odvážlivcov môže dokonca jeden jednoduchší trik vyskúšať a stanú sa tak z nich aspoň na chvíľu skutoční kúzelníci. Cely takýto program či vystúpenie sa dá samozrejme prispôsobiť individuálnym požiadavkám a tiež veku detí. Tie najmenšie detičky v predškolskom veku, ale aj prváčikovia základných škôl sa určite potešia aj balónikovým výtvorom v podobe rôznych kvetiniek a zvieratiek, ktoré kúzelníci s obľubou predvádzajú.

kúzelníci

Kúzelníci ponúkajú spestrenie každej párty

Chcú byť z vašich detí kúzelníci?

Ak chcú byť z vašich detí aspoň na chvíľu skutočný kúzelníci na školskom karnevale alebo aj doma v detskej izbičke, tak potom nie je nič jednoduchšie, pretože kostým pre kúzelníka dostanete bežne kúpiť, prípadne si ho vyskladáte z jednotlivých častí. Stačí, ak kúpite ten správny kúzelnícky klobúk, plášť a paličku a outfit kúzelníka bude dokonalý. Na trhu sú dostupné aj rôzne darčeky a hry v podobe väčšieho či menšieho kúzelníckeho setu, kde nechýbajú rôzne kúzelnícke pomôcky na tie základné, ale aj náročnejšie triky.

Komentovať