Kúzelník Peter Šesták pre deti i dospelých

kúzelník

Kúzelník Peter Šesták poteší nie len dospelých, ale i deti.. Napr. balónovou show!

Ako malé dievča ma vždy fascinovali kúzelníci a cirkusoví klauni. Môj otec sa ma tiež snažil stále očariť nejakými malými trikmi doma. Niekedy som na to, ako ten trik funguje, prišla, no niekedy aj nie. Neskôr, keď som vyrástla, kúzla a triky ma prestali zaujímať. Až dokým som nevidela kúzelnícke predstavenie Petra Šestáka. Peter je slovenský kúzelník, ktorého predstavenia sú obľúbené nie len na Slovensku, ale v celej Európe.

Kúzelník Peter Šesták

Kúzelník Peter pracuje v tejto oblasti už vyše 15 rokov. Fascinujúce kartové triky, vznášanie sa predmetov, zmiznutie a nečakané objavenie predmetov, vznášanie sa asistentky na hrane ostrého meča, toto všetko, ale aj omnoho viac, máte možnosť vidieť aj vy v kúzelníckej show Petra Šestáka.

Okrem programu pre dospelých, kúzelník Peter ponúka program pre deti, ktorý je nápaditý, veselý, zaujímavý, poučný, ale hlavne veľmi zábavný. Ja som mala tú možnosť byť na prestavení kúzelníka Petra pre dospelých aj pre deti. Z oboch predstavení sme  mali  skvelý zážitok – ja aj moji priatelia.  Na detskom predstavení som bola milo očarená nie len skvelým kúzelníckym programom, ale aj balónovou show, ktorá potešila všetky deti. Modelovanie zvieratiek, kvietkov a iných predmetov z balónov je tiež originálny darček pre deti, ktorý si môžu vziať domov.

Viac info na www.magicshow.sk

Komentovať