Ktoré svadobné kapely sú tie najlepšie?

Vybrať správne svadobné kapely nie je vôbec jednoduché. Zábavové kapely dotvárajú celkovú atmosféru svadby alebo zábavy. Často celá vydarenosť akcie stojí na názore hostí na kapelu. Pokiaľ kapela dobre hrá, ľudia tancujú, zabávajú sa a akcia sa vydarí. Ak však kapela hrá zle, ľudia posedávajú a sťažnosti sa budú len hrnúť.

Ako teda vyberať zábavové kapely?

svadobné kapely

Kapela na dobrej svadbe nesmie chýbať

Svadobnú kapelu musíte jednoznačne vyberať podľa veku poslucháčov. Pokiaľ ide o svadobné kapely, tie majú väčšinou nacvičený široký repertoár skladieb. Kedže na svadbe sa stretávajú pokope všetky generácie je dôležité, aby si na svoje prišli všetci svadobčania. Pre staršie generácie sú to hudobné kúsky od Senzusu, z Repete alebo ľudovky. Stredné generácie určite potešia slovenské klasiky od Elánu alebo disko klasiky zo sedemdesiatych rokov. Svadobné kapely väčšinou tieto vekové generácie zvládajú. Problém pre organizátorov svadieb nastáva pri otázke, čo pre mladých tanečníkov? Mladým ľudom je všeobecne ťažké ulahodiť, majú vyhranený hudobný vkus.

Pozorne zvážte odporúčania

Čo sa môže páčiť jednému, nemusí sa druhému. Určite ste už počuli aj rôzne názory na jednu kapelu z tej istej akcie. Pokiaľ však budete počuj aj negatívne reakcie na zábavové kapely, nemusí to znamenať, že ju musíte z výberu vyradiť. Často úroveň predvedeného vystúpenia závisí aj na spätnej väzbe od poslucháčov a zabávajúcich sa. Preto ak sa ľudia nebavili, kapela nemala dôvod poriadne to „rozbaliť“.

Svadobné kapely alebo DJ?

Živé svadobné kapely majú svoje čaro. Pokiaľ však nie ste si istí svojím výberom, skúste zvážiť aj možnosť najatia DJa. V tom prípade môžete ľahšie usmerniť to, na čo sa bude tancovať, ak sa vám nebude páčiť, čo DJ hrá. Môžete mu navrhnúť vlastné skladby, ktoré má zahrať, ak viete, že sa svadobčanom alebo hosťom budú páčiť. V tomto majú svadobný DJi výhodu, pretože svadobné kapely nemusia vedieť zahrať práve to, čo požadujete.

svadobné kapely

After party po svadbe vám zariadi DJ

Komentovať