Krav Maga Academy v Bratislave

krav-magaPočuli ste už o bojovom umení Krav Maga?  V dnešnom svete plnom násilia sa čoraz viac ľudí, rovnako mužov ako aj žien, zaujíma o akési cvičenie sebaobrany a o schopnosti predvídať a predísť konfliktným násilným situáciám.

Krav Maga Academy v Bratislave vznikla v roku 2011. Krav Maga je bojové umenie na základe špeciálnych techník  a taktík systému sebaobrany, ktoré založil Imrich Lichtenfeld v 19. storočí. Krav Maga sa využívala najmä v rámci izraelskej armády.  Samotné slovo Krav Maga pochádza z hebrejštiny a v preklade znamená „boj zblízka“.  Úlohou Krav Maga nie je učiť a rozširovať násilie, práve naopak, dokázať sa obrániť a zabrániť vzniku konfliktným situáciám.

Krav Maga Bratislava sa začleňuje pod federáciu Krav Maga Global, čo je najväčšia organizácia systému Krav Maga na svete. Momentálne Krav Maga Global pôsobí vo viac ako 40 krajinách na celom svete. Na Slovensku sa tiež môžete zapojiť a zaregistrovať do akadémie Krav Maga a to v Bratislave  na ulici Štefana Králika 3 alebo tiež v Nitre, Pri Kaštieli 1. Pre viac informácií o tomto športe môžete volať na tel. čísle 0903 467 617.

Komentovať