Kožené ruksaky a ruksaková mánia

Kabelky boli, sú a vždy aj budú veľmi trendy, no niekedy sa oplatí trochu zaexperimentovať a namiesto kabelky zvoliť napríklad taký ruksak. Možno o tom ešte neviete, ale práve ruksaky sa v poslednom období stali skutočným hitom a to nielen pre ich praktickú stránku, ale najmä pre ich zaujímavý dizajn. Kožené ruksaky sú navyše veľmi kvalitné a využijete ich doslova kdekoľvek – či už na cestách, na nákupy, do práce alebo aj na dôležité rande. Ruksakový ošiaľ zasiahol aj svetoznáme celebrity, preto ak neviete ako a s čím môžete ruksak kombinovať, prezriete si internet a inšpirujte sa slávnymi speváčkami či herečkami. Musíme vás však varovať. Ak si raz ruksak vyskúšate, nebudete si bez neho vedieť predstaviť už ani jeden deň.

kožené ruksaky

Kožené ruksaky na vás budú vyzerať skvelo.

Kožené ruksaky vás omladia

Možno máte s nosením ruksaku určité predsudky, pretože si ho spájate s obdobím, keď ste boli ešte deti a ruksaky ste nosili do školy. Nech vás táto predstava neodradí. Nosenie ruksaku je momentálne veľmi IN aj u žien nad 30 rokov a to práve kvôli tomu, že kožené ruksaky vám svojim spôsobom uberú nejaký ten rok a vďaka nim budete pôsobiť sviežo a mladistvo. Navyše ak svoj outfit obohatíte o ruksak, nielenže budete vypadať mladšie, ale aj viac sexi. Počujete dobre. Muži milujú ženy s ruksakmi. Pôsobia sebavedomo a štýlovo a takú ženu jednoducho neprehliadne žiadny normálny chlap. Kožené ruksaky majú proste svoje čaro, tak si aj vy nájdite ten svoj a presvedčte sa o tom na vlastnej koži.

kožené-ruksaky1

Čierne kožené ruksaky pristanú každej žene.

Kožené ruksaky – ako ich nosiť?

Je pravda, že na obrázkoch magazínov a časopisov vyzerajú ženy v ruksakoch dokonale štýlovo. Sú krásne, všetko im ladí a vy tak nadobudnete predstavu, že nosiť ruksak nie je vlastne žiadna veda. Potom príde realita a vy si uvedomíte, že svoj nový ruksak absolútne neviete zladiť s oblečením či topánkami a nadšenie pominie. Nenechajte sa odradiť. Stačí ak pohľadáte nejaké inšpirácie na internete a presvedčíte sa, že kožené ruksaky sa dajú nosiť tak k voľnočasovým ako aj k elegantným outfitom. Ruksak si môžete obliecť tak k nohaviciam a džínsom ako aj k sukni či pekným šatám. Ruksak znesie nielen tenisky, balerínky či mokasíny, ale aj čižmy či dokonca topánky na vysokom podpätku. Je to jednoducho dokonalý módny doplnok.

Komentovať