Kde rozdáva Harry Potter veci

Nielen pre najmenších, ale aj pre tých, ktorí sú v srdci stále deťmi, je v ponuke množstvo rôznych vecí s tematikou mladého čarodejníka Harryho Pottera. Harry Potter veci môžete nájsť na desiatkach stránok na internete aj v kamenných obchodoch. Aj po rokoch je jeho príbeh stále aktuálny a obľúbený. Niet divu, veď si v ňom niečo zo seba nájde asi každý. V mnohých prípadoch sa dokonca stal aj ústrednou témou spoločenských akcií pre deti, aj pre dospelých.

harry potter veci

Aj takéto super Harry Potter veci môžu zdobiť vašu stenu

Pre fanúšikov má Harry Potter veci vždy

Pre tých najväčších fanúšikov je samozrejmosťou, že musia mať doma rovnaké veci ako Harry Potter. Niekomu možno stačí tričko s potlačou, mikina s nejakým známym sloganom či taška s logom, ale s tým sa neuspokojí každý. Nájdu sa aj takí, ktorí si robia kompletnú zbierku presne takých istých vecí, aké mal aj Harry v škole a doma. A viete aké tam mal Harry Potter veci? Ak ich chcete spočítať, pripravte sa na veľmi náročnú úlohu. Nebolo ich totiž vôbec málo. Patria k nim však bez debaty metla na lietanie, čarovný prútik, uniforma do školy aj ďalšie, ktoré musel mať Harry vždy pri sebe. Našťastie ich už môžete mať aj vy. Aj keď ich možno nenájdete všetky v jednom obchode, väčšinu určite áno. Okrem toho, nemusia to byť iba také veci, ktoré mal Harry Potter. Aj iné postavy si našli medzi nami svojich fanúšikov. Napríklad Hermiona či Dumbledore. A v ponuke rôznych obchodov nájdete preto aj veci s ich motívmi. Šálky, peračníky, kabelky, tričká a mikiny, čiapky, tašky a kopec ďalších vecí.

harry potter veci

Štýlová a veľmi pekná šachovnica s Harry Potter figúrkami

Prútik alebo kľúčenka?

Čo sa komu hodí, to nech si vyberie. Niekto chce mať Harryho stále pri sebe, tak si kúpi peknú kľúčenku. Iný chce mať izbu ako z rozprávky, tak si kúpi obliečky na vankúše a špeciálnu tapetu. Niekto chce byť taký dobrý čarodejník, ako Harry, a preto si kúpi rovnaký prútik priamo od Olivandera. Tak sa dá pokračovať. Ešteže je Harry taký zručný čarodejník, inak by určite nestíhal toľko čarovať a veľa nás muklov by určite nemalo jeho veci. Tak kde to vlastne Harry Potter veci rozdáva? No predsa v každom obchode, ktorý chce urobiť radosť jeho fanúšikom. A takých obchodov je ozaj veľa. Nielen u nás, ale na celom svete. Lebo Harryho dobrodružstvá majú radi ľudia po celom svete a držia mu palce, aby sa mu stále darilo. A Harry im za to vždy vyčaruje nejaké špeciálne veci. Len občas mu pri tom musí pomôcť Hermiona. Ale to je predsa normálne. Tak ako vždy…

Komentovať