Každá gastro prevádzka potrebuje svoj servis

  Pri pravidelnom podávaní jedál v reštaurácii či v akejkoľvek inej gastronomickej prevádzke je kľúčovým miestom práve kuchyňa a odbornosť jej personálu.  Pravidelná kontrola a servis kuchynského vybavenia je doslova nevyhnutnosťou. Ak si to včas neuvedomíte a nezabezpečíte si kvalitný a pravidelný gastro servis, potom môže dôjsť k neočakávanej poruche vášho zariadenia v tej najnevhodnejšej chvíli.. Môžu vzniknúť nechcené finančné straty na zisku, či škody na reputácii vašej firmy. Pre žiadneho zodpovedného podnikateľa nie je príjemné, pokiaľ musí svoju reštauráciu na jeden alebo viac dní zatvoriť pre verejnosť kvôli  oprave alebo výmene nejakého kuchynského zariadenia. Vďaka pravidelnej údržbe môžete nechať svoje stroje v chode až do konca ich predpokladaného dátumu spotreby a výmeny.

gastro servis
Gastro servis je kľúčom k šetreniu peňazí

Pravidelný gastro servis jednotlivých zariadení 

    Ak ste príliš zaneprázdnení zabezpečovaním pravidelnej údržby, ktorú vaša kuchyňa potrebuje na to, aby pokračovala v bezproblémovom chode, skúste nadviazať zmluvnú spoluprácu s nejakou dobrou a renomovanou servisnou spoločnosťou. Takou, ktorá robí servis a montáž gastro zariadení na vysokej profesionálnej úrovni. Zmluvne si zabezpečte  poskytovanie  tých najlepších služieb a autorizovaný servis vykonávaný  odborne školenými servisnými technikmi. Záručný a pozáručný servis, preventívne prehliadky vašej kuchyne a používaných gastro zariadení môžu byť súčasťou takejto dlhodobej servisnej zmluvy. Zastavia sa vo vašej firme v dohodnutých termínoch. Osobne skontrolujú,  že všetko funguje tak, ako má. Ak si všimnú niečo, čo sa zdá byť zlé, tak to vyladia. Nastavia vaše kuchynské stroje a zariadenia tak, aby sa predišlo tomu, že sa z menších problémov môžu stať  problémy závažnejšieho charakteru..  

gastro servis
Náhradné diely pre Gastro servis

Údržba kuchyne doslova od podlahy 

  Ako často čistiť jednotlivé priestory akéhokoľvek zariadenia, kde sa pripravuje a varí, prípadne aj podáva hosťom  strava priamo na jedálenský stôl? Určite pravidelne a niečo niekde doslova aj viackrát denne. Aby vaše kuchynské zariadenie fungovalo čo najefektívnejšie a čo najdlhšie, musíte ho pravidelne čistiť. Gastro servis a pravidelné čistenie predchádza katastrofickému zlyhaniu, ktoré môže vašu firmu stáť stovky, možno aj tisíce eur. Aj prípadné pokuty od hygienikov. A čo podlaha vašej gastronomickej prevádzky? Nielen priamo v kuchyni? Pohľad na špinavú podlahu nielenže odradí zákazníkov, ale mastné škvrny od spadnutého jedla sa môžu rýchlo zmeniť na nebezpečnú situáciu. Môže viesť k zraneniu tak vášho personálu, ako aj vašich zákazníkov. Každý účinný gastro servis sa teda začína doslova „od podlahy“.

Komentovať