Kabelky na rameno sa hodia vždy a každej dáme

Vyberať a kupovať si kabelky do svojej zbierky, to je záležitosť, ktorá poteší každú ženu, pretože ako sa vraví „kabeliek nikdy nie je dosť“ a rôznych príležitostí, kde práve túto vernú spoločníčku nevyhnutne potrebujete, je tak veľa. Veľkým lákadlom sú aj možnosti, ktoré dnes máme, pretože bohatá a rozmanitá ponuka štýlových kabeliek, tašiek, batohov aj kufrov a kufríkov na nás číha takmer na každom rohu a tiež na internetových stránkach, čomu je potom veľmi ťažké odolávať. Treba si však uvedomiť, že kabelky delíme na praktické denné a príležitostné a podľa toho si je potrebné zvoliť aj ich zastúpenie v šatníku, napr. praktické kabelky na rameno sú kúskom, ktorý by mal mať v každom dámskom šatníku početnejšie zastúpenie, pretože sú to praktické kabelky, ktoré využijete každý deň.

kabelky na rameno

Kabelky na rameno môžu byť elegantné a zároveň praktické

Praktické kabelky na rameno sa zídu každej žene

Kabelky na rameno sú typom tašky, ktorá má okrem úchopu do ruky aj remienok či remienky na prevesenie cez rameno, čo z nej robí maximálne praktickú kabelku, pri ktorej ruky ostávajú voľné, prípadne môžu byť kabelky na rameno len na dlhších remienkoch bez úchopu do ruky. Kabelky na rameno si môžete vyberať z množstva modelov v rôznych veľkostiach (mini aj maxi verzie), tvaroch, materiáloch a dizajnoch a tiež s rozdielnym spôsobom zapínania, prípadne s individuálnym prevedením a dĺžkou remienka (napr. remienky nastaviteľné, kožené či retiazkové). Výhodou je, že takéto kabelky sa hodia na každý bežný deň, k oufitom do mesta, do práce aj do školy, na cestovanie aj dovolenky a tak sa zídu každej žene.

kabelka na rameno

Ležérna ku každodennému outfitu

Vyberte si kabelky na rameno, ktoré vám pristanú

Je dôležité vedieť si vybrať nielen kabelky, ktoré sa vám páčia ale aj také, ktoré vám aj skutočne pristanú, napr. k štýlu obliekania či k typu postavy. Rozhodujúca býva nielen farba, veľkosť či tvar kabelky, ale aj dĺžka remienka, ktorá môže končiť tesne nad pásom, ale v oblasti bokov. Veľké maxi kabelky na rameno nepristanú napríklad nízkym ženám a mini kabelky zase ženám s plnšími krivkami, vyberajte preto naozaj uvážene.

Komentovať