Jednodňové výlety loďou ako darček alebo oslavujte priamo na palube!

výlety loďou

Zážitkové darčeky – výlety loďou po Dunaji v lete…

Vymyslieť pre niekoho blízkeho, či už je to manžel, deti, rodičia alebo ktokoľvek iný, naozaj dokonalý a výnimočný darček býva dosť náročná úloha a premýšľanie o tej najlepšej voľbe či behanie a zháňanie daru po obchodoch zaberie množstvo času. Ale dnes sú aj iné možnosti ako vybrať zaujímavý darček napríklad aj priamo z pohodlia vášho domova.

Vyskúšali ste už obdarovať niekoho zážitkom, napr. divadelným predstavením? Ak nie, určite to stojí za pokus, pretože práve zážitkové darčeky sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Medzi tie najzaujímavejšie patria určite dovolenky, víkendové wellness pobyty alebo poznávacie zájazdy, ale aj jednodňové výlety loďou či rôzne adrenalínové zážitky.

Darčekové výlety loďou – zoberte svojich rodičov na spoločný výlet do Viedne!

výlety loďou

…alebo počas vianočných trhov

Darovať niekomu, na kom vám záleží, spoločný výlet loďou je nielen skvelým tipom na darček, ale aj možnosťou príjemne stráviť spoločné chvíle, nájsť si konečne čas jeden pre druhého a prežiť spolu niečo, na čo budete ešte dlho spomínať. Ak práve vaši rodičia oslavujú výročie sobáša či iné okrúhle jubileum, darujte im napríklad lodný výlet do Viedne, kde si môžu počas približne hodinovej plavby vychutnávať krásne výhľady na okolie z paluby lode, spoločne si môžete prezrieť mesto alebo si pochutnať na výbornom viedenskom rezni. Výlety loďou nielen do Viedne, ale aj na hrad Devín, prípadne až do Hainburgu môžu byť darčekom, ktorý hľadáte.

Výlety loďou spojené s oslavou priamo na palube

výlet loďou po Dunaji

Oslavujte na výlete loďou napr. do Viedne

Výlety loďou môžete spojiť priamo s oslavou na palube lode, stačí, ak si dohodnete včasnú rezerváciu (www.floratour.sk) na konkrétny termín a vaša oslava narodenín, zásnuby alebo dokonca aj sobáš môže mať naozaj netradičnú ale o to zaujímavejšiu podobu. Výlety loďou a priestory lode sú dobrou voľbou aj pre rôzne firemné akcie, prípadne pre firemné večierky.

Nech už sa rozhodnete na lodi zorganizovať akýkoľvek druh oslavy či párty, určite to bude veľmi originálnym a nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených.

Komentovať