Interiérové štúdio vyrieši každé bývanie

Rozhodli ste sa práve pre kompletnú rekonštrukciu, prestavbu alebo pre zmenu zariadenia celého bytu či vybraných miestností? Ak viete, že vaše bývanie nutne potrebuje zmenu, ale neviete ako a odkiaľ začať, môžete sa obrátiť na interiérové štúdio s kvalitnými službami a odbornými skúsenosťami s interiérovým dizajnom, kde vám presne vedia poradiť ako rozmiestniť nábytok, ako zladiť rôzne prvky, farby a materiály aj to, ktorú priečku bude potrebné vybúrať. Interiérové štúdio býva veľmi nápomocné aj pri riešení bývania v atypických (napr. podkrovných) priestoroch a pri zariaďovaní priestoru s malou rozlohou vie interiérové štúdio poradiť ako vyťažiť aj z niekoľkých metrov štvorcových maximum.

interiérové štúdio

Interiérové štúdio vám pomôže aj so zariaďovaním atypických priestorov

Atypický priestor potrebuje netradičné riešenia

Bývanie v podkrovných bytoch či v podkroví rodinných domov má svoje čaro, ale pri zariaďovaní interiéru si takéto bývanie vyžaduje osobitný prístup a netradičné riešenia, keďže väčšina bežného nábytku tu nebude mať kvôli skoseným šikmým stenám, ktoré ukrajujú z obytnej plochy potrebné centimetre, dostatok priestoru. Interiérové štúdio vám dokáže nájsť ideálne riešenie aj pre tento typ bývania. Napr. s použitím flexibilného, variabilného nábytku a nábytku vyrobeného presne na mieru sa dá podkrovný priestor veľmi zaujímavo a funkčne zariadiť.

interiérové štúdio

Prečo sa investícia do interiérového štúdia oplatí?

Interiérové štúdio je investíciou do budúcnosti

Ľudia často váhajú s oslovením interiérových dizajnérov či návštevou interiérového štúdia z obavy pred veľkou finančnou investíciou, ale je to zanedbateľná investícia v porovnaní s tým, koľko financií si vyžaduje samotná rekonštrukcia či zariadenie domácnosti aj v porovnaní s tým, koľko finančných prostriedkov by ste vynaložili na naprávanie chýb a omylov spôsobených zariaďovaním interiéru bez odborných skúseností a praxe. Okrem toho je len na vás, či využijete interiérové štúdio len ako istú formu poradenstva, kde si necháte zhotoviť prípadné 2D a 3D návrhy alebo zainvestujete aj do kompletnej realizácie zhotovenej na kľúč. Ak sa už teda rozhodnete investovať financie do inovácie svojho bývania neľutujte ani financie investované do odborného bytového dizajnu, vlastné bývanie je predsa niečím, na čom sa neoplatí šetriť, pretože je to investícia do vašej budúcnosti.

Komentovať