Interiérové štúdio ako svadobný dar

Aký svadobný dar vybrať pre budúcich novomanželov?

Chystáte sa v najbližšej dobe na nejakú svadbu? Vydáva alebo žení sa niekto z vášho okolia a vy ste boli pozvaní na svadbu? Nepísaným pravidlom pre takúto udalosť je samozrejme priniesť so sebou aj svadobný dar pre novomanželov. Občas však výber takéhoto daru vôbec nie je jednoduchý, najmä ak chcete novomanželov skutočne potešiť a dať im niečo, čo aj prakticky využijú. Typickými svadobnými darmi sú síce sady riadu, kuchynské súpravy či vysávače – jednoducho všetko potrebné do novej domácnosti, avšak pri výbere takýchto doplnkov je veľmi pravdepodobné, že sa jednoducho netrafíte do ich vkusu a tak váš dar ostane odložený a nevyužitý.

Interiérové štúdio

Kuchyňa podľa interiérového štúdia

Hľadanie s jasným výsledkom: Interiérové štúdio!

Tak presne nad týmto som sa trápila aj ja pred niekoľkými týždňami, keď som sa pripravovala na svadbu svojej mladšej sestry. Až kým som sa pri prehľadávaní internetových stránok nedostala k jednému zaujímavému nápadu: Čo takto im novú domácnosť priamo vytvoriť? Nuž a keďže som vedela, že sestra s jej partnerom sa chystajú ihneď po svadbe sťahovať, odpoveď bola jasná – svadobným darom pre nich bude interiérové štúdio – teda objednávka na zariadenie ich bytu!

Pre koho je takýto svadobný dar vhodný?

Keďže objednať interiérové štúdio nie je lacnou záležitosťou, je to svadobný dar vhodný skôr pre niekoho z najbližšej rodiny. Či už pre dcéru, brata alebo najlepšiu kamarátku – jednoducho pre niekoho, kto vám stojí za to, aby ste do svadobného daru pre neho naozaj zainvestovali. Ďalej, objednať interiérové štúdio je ako dar vhodné pre tých, ktorí si svoje „hniezdočko“ plánujú zriadiť ihneď po svadbe. Ak teda o budúcich novomanželoch viete, že si hľadajú nový byt alebo stavajú dom, tento darček bude pre nich naozaj to najlepšie, čo im môžete dať, hlavne ak nemajú vlastnú ucelenú predstavu o svojom spoločnom interiéri.

Prečo práve interiérové štúdio?

A čo je na tomto dare najlepšie – interiérové štúdio im poskytne priestor zariadiť si domácnosť presne podľa ich predstáv. To znamená, že hoci im svadobný dar darujete vy, nemusíte sa báť, že ho vyberiete nesprávne a že sa im nebude páčiť. Vy im iba poskytnete priestor pre realizovanie ich snov v oblasti bývania. Nuž a výsledok – celý ich interiér, bude pre nich dostatočnou spomienkou na vás, na svadbu i na váš svadobný dar pre nich.

Interiérové štúdio

Interiérové štúdio ako svadobný dar?

Komentovať