Hľadáte vhodné airsoftové zbrane?

Airsoftové zbrane

Airsoftové zbrane sú od tých skutočných na nerozoznanie

Airsoft je moderná forma zábavy, ktorá pred pár rokmi bola iba možnosť ako vyplniť voľný čas pre nadšencov zbraní a taktického boja. Dnes však už môžeme s kľudom hovoriť o športe, v ktorom by sme našli aj zopár profesionálov. Rôzne turnaje a súťaže sú len dôkazom toho, že sa airsoft stáva svetovým fenoménom. Okrem toho, že bojové podmienky verné kopírujú tie ozajstné, tak to isté platí aj pre airsoftové zbrane. Ak ste sa teda rozhodli si nejakú zaobstarať aj vy, máme pre vás pár rád ako si dobre vybrať.

Aké airsoftové zbrane sú v ponuke?

Airsoftové zbrane sa vyrábajú v troch možných prevedeniach, ktoré sa medzi sebou líšia cenou, kvalitou, veľkosťou, ale hlavne spôsobom, akým je gulička vystrelená z hlavne. Zbrane poznáme manuálne, plynové a elektrické. Cenovo najdostupnejšie sú manuálne, ktoré sú vyrobené z menej kvalitných materiálov a po každom výstrele je treba zbraň opätovne manuálne natiahnuť. Plynové zbrane sú takým univerzálnom vo svete airsoftu. Poznáme krátke aj dlhé plynové zbrane a vyznačujú sa najmä svojou presnosťou a silou výstrelu. V našich končinách sú dostupné väčšinou len krátke plynovky. Najdrahšie a zároveň najprofesionálnejšie sú elektrické airsoftové zbrane. Prepracovaná technológia týchto zbraní, urobí z každej hry nezabudnuteľný zážitok.

airsoftové zbrane

Plynovky sú na začiatok veľmi vhodné

Pár rád pre začiatočníkov

Určite odrazovým faktorom bude váš rozpočet, ale aj v prípade, že si môžete kľudne dovoliť elektrickú zbraň, tak by som vám to neodporúčal. Určite ako nováčik, by ste si mali vybrať medzi manuálnymi a plynovými. Pri neustálom nabíjaní manuálnych zbraní budete musieť hrať takticky, a to vás skvelé naučí ako hrať airsoft, bez toho aby ste slepo vystrieľali celý zásobník. Ak však nemáte problém zainvestovať, tak si zaobstarajte nejakú kvalitnejšiu plynovku. Airsoftové plynové zbrane sú totiž vhodné pre začiatočníkov, ale aj profesionálov, ktorí používajú tieto zbrane najmä ako záložné. To znamená, že plynovky sú vhodné takmer pre každého a istotne nimi nič nepokazíte.

Komentovať