História a pôvod značky Bugatti

Spojiť dokopy špičkovú kvalitu a neochvejný precízny dizajn, je obrovskou výzvou každej módnej značky, ktorej cieľom je preraziť na trh a prinášať hodnoty svojim šťastným zákazníkom. K takému cieľu ale vedie dlhá cesta plná prekážok, úsilia, vývoja a aj sklamaní a prehier. Značka Bugatti patrí medzi tie podniky vo svete módy, ktorým sa to podarilo. História značky vedie až do roku 1928, kedy ju založil šikovný Nemec Johan Müller. Svoj aktuálny názov dostal až o 50 rokov neskôr. Udialo sa tak na základe zvláštneho spôsobu výberu. Výberový proces prebiehal tak, že si majiteľ podniku listoval v milánskom telefónnom zozname a ako prvé mu padol do oka názov Bugatti. Aktuálne podnik vedie jeho vnuk Tim Thorsten Müller.

Bugatti

Kvalitné a precízne spracované topánky.

Čo značka Bugatti svetu ponúka?

Bugatti sa vyvinula do obrovského podniku, ktorý prináša svojim zákazníkom to najlepšie zo sveta obuvi. Na svoje si prídu nielen muži, ktorí si v predajniach môžu zakúpiť topánky vhodné na biznis stretnutia, kultúrne podujatia alebo aj na bežné stretnutie s kamarátmi na pive. Rovnako aj dámska obuv je založená na kvalite a detailnosti všetkých prvkov, ktoré musia do seba dokonale zapadať ako dieliky puzzle. Čo však robí z Bugatti tak vysoko cenného predajcu topánok?

Bugatti

Elegantné pre pánov.

Kvalita, ktorá sa pozná

Medzi hlavné prvky, na ktoré nedá dopustiť žiaden spokojný majiteľ topánok Bugatti, je dostatočný priestor v prednej časti topánok, čo zaručuje mimoriadny komfort. Priestor pre všetky prsty na nohách je alfou a omegou pohodlného nosenia, čo si návrhári plne uvedomujú. Vnútro každej topánky je jemne vypracované a doladené do posledného detailu. Dôležité je, aby noha počas chôdze dýchala. Preto sú topánky navrhnuté a vyrobené zo vzdušných materiálov. Podrážka plní dôležitú funkciu. Nesmie byť priťažká, ale zároveň musí byť dostatočne odolná, nakoľko ťažisko nohy často krát dopadá na päty, čím sa topánky počas nosenia ničia. A čo vizuálna stránka? Klasické elegantné vzory a tradičné farby, ktoré z mužov robia džentlmenov a zo žien dámy na úrovni.

Komentovať