Granitové drezy sú takmer nezničiteľné

Kuchynské drezy si tiež prešli svojim prirodzeným vývojom, a dnes už ponúkajú celý rad dizajnových možností. Momentálne môžeme zaručene povedať, že sú trende granitové drezy. Súhra trvanlivosti a mimoriadne zaujimavého vzhľadu sú čoraz viac príťažlivejšie pre fanúšikov kuchyne ako aj pre majiteľov domov. Urobte dojem na svojich hostí granitovým drezom, ktorý sa razom stane srdcom vašej kuchyne. Elegantný vzhľad či škála veľkostí a dizajnov sú silnými argumentami pre záujemcov o nový drez. Žulové drezy zaujmú aj svojím prírodným vzhľadom. Drezy sú vyrobené z 80% drveného kameňa (kremeň, žula), 15% akrylátového spojiva a 5% farbiva a sú v celom objeme homogénne. Prírodné farby zapadajú dokonale do každého moderného kuchynského štýlu. Práve široká škála možností robí z granitových drezov dokonalé riešenie v kuchyni.

granitové drezy
Luxusný granitový drez Waterfall

Ekologicky nezávadné granitové drezy

Granitové drezy okrem svojej odolnosti a moderného dizajnu ponúkajú jednu nezanedbateľnú výhodu – sú vyrobené z ekologicky nezávadných kompozitných materiálov. Ten je odolný proti poškriabaniu, je veľmi hygienický a ľahko sa udržuje. Všetky žulové drezy majú antibakteriálny povrch. Takéto drezy sa čistia naozaj ľahko aj vďaka odolnému povrchu, nemusíte sa totiž báť pri čistení pritlačiť silnejšie. Granitové drezy sú k dispozícii v rôznych farbách, typoch a veľkostiach. Na trhu nájdete dvojitý či jednoduchý drez, alebo aj drez do rohu.

granitové drezy
Granitový drez od firmy Franke

Silný materiál

Vysoko kvalitný materiál je maximálne odolný voči nárazom. Vďaka tomu je ideálny pre každodenné kuchynské práce a bežné kuchynské riady po sebe nezanechajú žiadne škrabance. Takýto typ drezu je mimoriadne hygienický. Baktérie nie sú schopné preniknúť na povrch alebo sa „schovať“ v póroch. Vďaka tomu ostáva drez bez nepríjemného zápachu. Granitové drezy sú tiež vysoko odolné voči škvrnám od potravín: je to zásluhou homogénne utesneného povrchu, do ktorého nemôže nič preniknúť. Žulový drez je zároveň odolný voči slnečnému žiareniu (UV lúčom) a nevybledne. Tento materiál vám zaručuje, že sa z vašeho granitového drezu sa budete tešiť ešte roky.

Komentovať