Gastro servis prenechajte profesionálom 

Prevádzkujete väčšie gastronomické zariadenie a mávate občas problémy s plynulosťou vášho podnikania v tomto sektore? Občas sa vám niečo pokazí, občas príde servisman  zo spoločnosti, od ktorej ste si kúpili niektoré zariadenia do kuchyne. Ako si ale zvoliť tú pravú servisnú spoločnosť na údržbu a príležitostnú opravu vašich gastro zariadení? Výber dobrej spoločnosti na opravu reštauračného zariadenia závisí od množstva faktorov. Všetky sú kľúčové pre každého v gastro sektore, ktorý berie kvalitu a efektivitu seriózne. Kuchynské vybavenie musí neustále fungovať s maximálnou účinnosťou. Výber servisnej spoločnosti nie je jednoduchý, pretože všetci vás presviedčajú o ich spoľahlivosti a najlepších službách. Gastro servis zahŕňa všetky druhy zariadení na skladovanie, prípravu, varenie, pečenie a konzervovanie jedál. Je potrebné sa o ne starať a prípadne aj opravovať aby sa zabezpečil hladký chod kuchyne. A aby ste sa ako podnikatelia nedostávali do červených čísiel.

gastro servis
Uistite sa, že váš partner je aj odborníkom na gastro servis

Čo všetko predstavuje gastro servis? 

    Gastronomický servis ponúkajú samotné gastro predajne s kuchynskými zariadeniami. Tieto podniky zabezpečujú pre svojich klientov kvalifikované služby  svojimi vyškolenými zamestnancami, ktorí sa špecializujú na konkrétny typ zariadení.  Predstavuje to niekoľko druhov profesií, medzi ktorými sú napríklad návrhári, montéri, elektrikári a vodoinštalatéri. Gastro servisná spoločnosť má mať pre opravy a údržbu vybavenia reštaurácií širokú škálu inventárnych zásob náhradných dielov a služieb tak, aby splnila všetky vaše potreby. To vám ušetrí čas aj peniaze zo straty produktivity. Servisná poločnosť poskytujúca kompletné služby nielen opraví vaše gastro zariadenie, ale mala by vedieť pracovať aj s filtráciou vody a ďalšími komponentmi vašej prevádzky. 

gastro servis
Následný gastro servis je rovnako dôležitý ako samotná kúpa zariadenia

Hľadajte kvalitu 

   Toto pravidlo platí pre všetky náhradné diely a iné zásoby pre vašu reštauráciu. Investícia do kvalitného kuchynského vybavenia sa z dlhodobého hľadiska vždy vyplatí. Vyberte si dodávateľa opráv reštauračného zariadenia, ktorý má na sklade náhradné diely pre najlepšie gastro produkty a značky, aby ste eliminovali časté opravy a údržbu. Vyberte si spoločnosť, ktorá ponúka inštaláciu, opravy a údržbu, pretože vám to zabezpečí kvalifikovaných a certifikovaných technikov pre opravy a údržbu. Vždy, keď ich budete potrebovať. Pred výberom spoločnosti na opravu vybavenia reštaurácie sa opýtajte na konkrétne služby, záruky a podmienky reklamácií. Ďalšou dôležitou vecou je kvalitný zákaznícky servis. 

Komentovať