Gant hodinky pre štýlových a inovatívnych

Príbeh značky Gant začína mladým 17 ročným mužom z Ukrajiny v roku 1907, ktorý sníval veľký americký sen. Neskôr sa mu aj splnil. Po strastiplných cestách, úspechoch aj neúspechoch, mal Berl Gantmacher jeden cieľ a nepripúšťal si možnosť, že sa k nemu nedopracuje. Gantmacher sa dostal k odevnému priemyslu, kde sa zaúčal okrem iného aj na šitie košieľ na mieru. Tam spoznal svoju budúcu manželku, ktorá sa špecializovala na šitie gombíkov. A tak bola len otázka času, kedy sa spoja a začnú vyrábať svoju vlastnú značku pánskych košieľ. Aj keď bola táto americká značka Gant časom symbolom najkvalitnejších pánskych košieľ. Pritom sa dlhé roky ani nevenoval iným produktom, dnes je Gant už obrovské impérium. Ponúka pánske, dámske aj detské oblečenie, doplnky, Gant hodinky, topánky, kabelky a pánske tašky, slnečné okuliare a príležitostne aj iné limitované produkty ako napr. peňaženky, šiltovky či vodítko pre psa.

gant hodinky

Gant hodinky sú elegantným a užitočným doplnkom pre pánov.

Gant hodinky – inovácie a zachovaná kvalita značky

Gant hodinky ponúkajú pre pánov rad elegantných možností pre každú príležitosť. Spájajú všestrannosť, sofistikovanosť, klasický dizajn s moderným twistom, pričom ostávajú verné americkému dedičstvu Gant s vysoko kvalitnými materiálmi a bohatými farbami. Rafinovaný elegantný vkus podčiarkuje mužskosť. Gant hodinky predstavujú luxus a štandard mužského gentlemana. Keďže značka Gant je ovplyvnená Amerikou, bohatstvom ale aj voľnosťou a pôžitkárstvom, odráža sa to aj na dizajne Gant hodiniek. Elegantné no vodotesné, oderuvzdorné, vhodné aj pri rôznych druhoch športu alebo počas plavby na lodi.

gant hodinky

Gant hodinky a oblek. To je skvelá kombinácia.

Gant aj naďalej najznámejší pre najlepšie pánske košele

Aj keď dnes v predajniach Gant nájdete rôzny tovar, značka Gant nikdy neprestala vymýšľať nové lepšie technológie a strihy či farby pre dokonalé pánske košele. Ganmacher bol tiež prvým, ktorý vymyslel pútko na chrbte pánskej košele, ktoré má slúžiť na jednoduché nekrčivé odloženie košele bez vešiaku, či malé gombíky na golieri, pre udržanie kravaty na perfektom mieste po celý čas. Je to jeho podpisová známka, ktorú nájdete aj dnes.

Komentovať