Futbalové MS 2014, ktorá skupina je najlepšia na futbalový zájazd?

Oči všetkých futbalových fanúšikov sa šiesteho decembra upierali do brazílskeho rezortu Costa do Souipe. Tu sa konalo žrebovanie základných skupín záverečného turnaja majstrovstiev sveta. A aké rozlosovanie nadelil Mikuláš zúčastneným reprezentáciám? Medzi rozlosovanými ôsmimi skupinami sa aj tento krát bude nachádzať povestná skupina smrti, aspoň tak si to myslí väčšina fanúšikov a aj futbalových odborníkov.

Skupina smrti bude asi G

Na základe rozlosovania zo štyroch košov vzniklo rozlosovanie do skupín. Domáci výber Brazílie v skupine A začne svoj boj o zisk titulu majstra sveta v súboji s Chorvátskom. Ďalej si v skupine zmerajú sily ešte s výberom Kamerunu a Mexika.

V B skupine sa predstavia Španieli, Holanďania, Austrálčania a futbalisti Čile. V C skupine si zmerajú sily výbery Kolumbie, Grécka, Pobrežia Slonoviny a Japonska. V D skupine sa začnú majstrovstvá pre reprezentácie Uruguaja, Kostariky, Anglicka a Talianska. Švajčiarsko, Ekvádor, Francúzsko a Honduras sa predstavia v skupine E. Tím Bosny a Hercegoviny, ktorý sa postaral o nepostúpenie našej reprezentácie sa predstaví v skupine F. Spolu s ním aj výbery Argentíny, Iránu a Nigérie. Za skupinu smrti bola označená skupina G. Tu si zmerajú sily tímy Nemecka, Portugalska, Ghany a USA. Postupujúci z tejto skupiny to budú mať naozaj ťažké. V poslednej H skupine sa predstavia Belgicko, Alžírsko, Rusko a Kórejská republika.

darčekové-poukážkyFutbalový zájazd čo sa oplatí

Aj tohtoročné majstrovstvá sľubujú určite zaujímavý futbal. Všetci fanúšikovia sa už určite tešia na otvárací zápas, ktorý sa uskutoční 12. júna 2014. Meno nového majstra sveta spoznáme 13. júla v Rio de Janeiro. Celkovo sa odohrá 64 zápasov na dvanástich štadiónoch. Futbalový zájazd na takýto športový sviatok by sa určite vyplatil a potešil nejedného futbalového fanúšika aj zo Slovenska. Aj keď sa tu nepredstavia naši hráči určite aspoň fanúšikovia formou futbalových zájazdov ukážu, že aspoň fandiť vieme na svetovej úrovni. Alebo, že by sa naši reprezentanti predstavili na majstrovstvách sveta v role správnych fanúšikov a divákov nie len pri obrazovkách?

Komentovať