Futbal v Európe

darčekové-poukážkyFutbal je najrozšírenejší šport na svete. Má miliardy fanúšikov, ktorí sú schopní kvôli svojmu obľúbenému tímu alebo kvôli skvelému zápasu cestovať aj cez celý kontinent. Podporujú svoj tím rôznymi spôsobmi, niektorí sa oblečú do farby svojho tímu, podaktorí si aj pomaľujú tvár alebo si prinesú rôzne veľké nápisy. Niekedy nie je jednoduché dostať sa na takýto futbalový zápas. Okrem vstupenky potrebujete aj spiatočnú letenku, cestovné poistenie, zabezpečiť si nocľah, stravu a možno aj nejakú mapu alebo sprievodcu.

Fotbaltour je spoločnosť, ktorá ktorá organizuje futbalové zájazdy kdekoľvek v Európe za výborné ceny. Zabezpečí takmer všetko vrátane vyššie spomínaných dôležitých vecí. Môžete si vybrať napríklad futbalové zájazdy do Anglicka (zápas Dortmund vs. Arsenal) už od 399 Eur. Fotbaltour ponúka široký výber rôznych zájazdov pre jednotlivcov alebo aj skupiny ľudí.

Futbaltour tiež ponúka biznis zájazdy pre firmy alebo obchodných partnerov. V tejto ponuke máte možnosť získať zájazd na futbal na mieru. Okrem vyššie spomínaných služieb, táto ponuka zahŕňa aj prenájom lóží a VIP boxov, pozápasový catering, večeru a sprievodné aktivity. Pre viac informácií si môžete kliknúť priamo na www.futbaltour.cz

Ak ste sa rozhodli aj vy potešiť vášho priateľa, otca či syna vstupenkou na futbalový zápas od spoločnosti Futbaltour, rozhodli ste sa správne a určite neoľutujete.

Komentovať