Formujúce spodné prádlo pre ženy každého veku

S pribúdajúcim vekom naše telo žiaľ prechádza mnohými zmenami. Metabolizmus sa spomaľuje, kilá nabiehajú a rizikové partie sú viditeľnejšie ako kedykoľvek predtým. Širšie boky, mohutnejšie stehná a vypuklejšie bruško však nemusí trápiť len ženy po 50tke. Dnes sa už tieto problémy nevyhýbajú ani mladším ženám. Pracujeme od svitu do mrku, nemáme čas na posilňovňu, fast food je najrýchlejšie jedlo, ktoré predstavuje okamžitý pocit zahnania hladu… Aj tieto voľby v našom životnom štýle môžu predstavovať značné riziká, ktoré my ženy dobre poznáme. Predtým, než si zvolíme zdravšie potravinypotravinové doplnky a na našom dennom rozvrhu sa objavia dlhé prechádzky v prírode, jedným z riešení môže byť napríklad formujúce spodné prádlo.

Formujúce spodné prádlo

Dajte trápeniu koniec!

Formujúce spodné prádlo pod róbami

Nehanbite sa zakúpiť si takúto pomôcku, milé dámy. Pod šatstvom nie je vôbec vidieť a vaša postava tak bude dokonale vyformovaná. Aj hollywoodske hviezdy prepadli takýmto trendom, veď sú to tiež len ľudia, tak ako my. To, že formujúce spodné prádlo nevidíte neznamená, že tam nie je. Najmä pod plesovými róbami, sukňami, šatami sa prádlu dostane zadosťučinenie. Na výber máte hneď niekoľko druhov.

Formujúce spodné prádlo

Formujúce prádlo pod akékoľvek šaty

Ako zakryť stehná a zadok?

Mohutnejšie stehná a väčší zadok zakryjete formujúcimi nohavičkami. Tie môžu byť dlhé napríklad až po kolená. Formujúce spodné prádlo, ktoré zakrýva celú oblasť zadku a stehien, vám dodá pocit, že vaše nohy sú pevnejšie a budete sa cítiť lepšie. Navyše skvele zakryje celulitídu, a tak pod letnými priesvitnými nohavicami nebude nič vidno.

 

Formujúce spodné prádlo môže byť napríklad tielko

Formujúce spodné prádlo môže však mať formu tielka. Tielko dokonale zakryje vaše bruško a spevní aj prsia. Tak sa vám nestane, že by nepríjemne padali, hoci sú väčšie ako by ste prijali. Bruško je tiež obrovský problém, trápiaci mnohých ľudí. Je nepríjemné, ak prevísa cez nohavice alebo vytŕča spod kabáta. Gombíky na košeliach sa tak nepríjemne rozopínajú a lepšie to nevyzerá ani so sakom. Mnohé ženy však majú prácu, ktorá si práve takýto odev vyžaduje. Ak si teda nemôžete dovoliť prísť v hocijakom tričku, siahnite po formujúcom spodnom prádle, ktoré vás zoštíhli. K tomu zvoľte napríklad topánky na vysokom podpätku, ktoré vás urobia ešte sebavedomejšími.

Formujúce spodné prádlo

Ani sexy korzety nie sú na zahodenie

Komentovať