Eco drive systém vám šetrí peniaze

S riešením Eco drive môžete svojich vodičov naučiť ekonomickejší štýl jazdy a získať úspory z výdavkov spoločnosti. Je to však aj vynikajúci pomocník pre začínajúcich šoférov či rodiny s väčším počtom áut. Tento systém vám poskytne naozaj komplexné informácie tak ako o šoférovi, tak aj o spôsobe jazdy.  Eco drive registruje presne každú cestu, takže môžete vždy vidieť, kto a ako v daných  časoch jazdil. Integrovaný imobilizér s optickým a akustickým signálom pripomína vodičovi, aby sa zaregistroval skôr, ako bude chcieť začať jazdiť. Vedenie vozidla bude nemožné, pokiaľ vodič nebude autorizovaný a prihlásený.

eco drive
Systém Eco drive zaznamenáva tie najdôležitejšie údaje o jazde

Ako to funguje?

Vo vozidle je nainštalované zariadenie GPS, ktoré umožňuje sledovať aktivity vodičov za volantom. Vozidlá môžu byť vybavené aj zvukovým signálom, ktorý vodiča upozorní na neopatrný štýl jazdy. Vizuálny diagram na prístrojovej doske poskytuje dobrý prehľad o udalostiach vo vybranom časovom období a zobrazuje ekologické skóre vodiča. Systém podporuje záznamy o najazdených kilometroch pre daňové účely pri obchodných aj súkromných cestách. Obsahuje rôzne funkcie, napríklad systém sledovania vozidla, systém registrácie jázd či správy integrovaného riadenia. Okrem funkcií vám eco drive poskytuje aj rozsiahly prehľad o jedinečných a spoľahlivých údajoch o skutočnej spotrebe paliva, emisiách CO, používaní vozidla a jazdných vlastnostiach na úrovni zamestnanca a vozidla.

eco drive
Eco drive vám poskytne prehľadné a komplexné informácie

Prečo používať Eco drive?

Monitorovaním jazdných návykov vodičov môžete podstatne zvýšiť hospodárnosť svojho vozového parku a bezpečnosť jazdy vodičov. Vaši zamestnanci budú jazdiť plynulejšie a tým pádom bezpečnejšie. Eco drive zaisťuje optimálne využitie výkonu motora vozidla. So systémom sa môžete  rozhodnúť pre riadené a kontrolované jazdné vlastnosti a tento produkt aktívne koriguje jazdné vlastnosti vodičov so zlým ovládaním plynového pedálu. Systém reaguje na situácie ako je prudké brzdenie, náhle zrýchlenie, rýchla jazda, ostré zákruty či udržiavanie motora na voľnobežných otáčkach. Správy z jazdy vám umožňujú lepšie analyzovať úroveň využitia vášho vozového parku a akékoľvek náklady, ktoré by mohli byť spôsobené neekonomickým štýlom jazdy.

Komentovať