Drevené vinotéky zmodernizujú váš priestor

Pre vytvorenie teplejšieho a domáckejšieho prostredia by sme vám mohli odporučiť drevené vinotéky. Tieto pekné kúsky sú zvyčajne zasadené do dubu, javora, čerešne a mnohých ďalších drevín. Sú skvelým spôsobom, ako schladiť a uskladniť víno v prostredí, ktoré ho ochráni pred oteplením alebo príliš veľkým množstvom svetla. Je to niečo ako vínna pivnica pre vašu obývačku. Sortiment vinoték v dreve vám ponúka možnosti od malých skríň pre malú kolekciu vín až po veľké skrine s priestorom na množstvo vína. Pri výbere tiež pozerajte na rozloženie políc, aby ste maximalizovali počet fliaš, ktoré chcete uskladniť.

drevené vinotéky
Drevené vinotéky sú elegantné a štýlové

Drevené vinotéky musia byť na “očiach“

Keď sa dobre poobzeráte po obchodoch či internete, nájdete krásne a pôsobivé drevené vinotéky, ktoré možno jednoducho integrovať do vášho domova. Tieto vinotéky sú krásne a nadčasové a nemali by byť skryté v kuchyni alebo technických miestnostiach. Je to exkluzívny a elegantný nábytok, ktorý sa točí okolo vašich vín a chce tú najlepšiu prezentáciu a skladovanie. Získate tak elegantnú chladničku na víno, ktorá vám bude robiť radosť a budete sa na ňu chcieť pozerať dlhé roky.

drevené vinotéky
Drevené vinotéky

Chladiace zóny vo vinotéke

V ponuke vinoték z dreva nájdete vinotéky aj s viacerými chladiacimi zónami rozdelenými do sekcií. V tej istej sekcii nie je viacero chladiacich zón, iba jedna chladiaca zóna v každej sekcii vinotéky. Poskytuje vám to istotu, že keď sa rozhodnete čokoľvek uložiť v každej sekcii, môžete si byť istí, že teplota a vlhkosť budú optimálne a vyhnete sa veľkým výkyvom teploty vo vnútri skrine. Takže môžete s istotou skladovať svoje najcennejšie vína bez toho, aby zrenie prebiehalo príliš rýchlo. Konštantná teplota a vlhkosť zaisťuje zachovanie chuti a svojim hosťom a partnerom môžete ponúknuť dokonale temperovaný pohár vína, kde si prídu na svoje všetky odtiene a chute. A popri tom budú obdivovať vašu štýlovú drevenú vinotéku.

Komentovať