Drevené postele

postele

Drevo – materiál s dlhou životnosťou

Pri kúpe nového nábytku sa mnohí z nás rozhodujú hlavne na základe ceny. Každý z nás chce samozrejme nakúpiť čo najlacnejšie, no zároveň hľadáme kvalitu a dlhú životnosť. Kedysi boli časy, kedy si ľudia sami vyrábali jednoduchšie kusy nábytku ako napríklad stoly, stoličky.

V dnešnej dobe je však veľmi rýchla spotreba a drevo predbehla drevotrieska a hromadná výroba nábytku a bytových doplnkov. Drevo sa stalo luxusnejším, ťažšie dostupným a vzácnym materiálom. Drevený nábytok (postele, skrine) však vydrží aj celé generácie, preto je nevyhnutné pri kúpe nábytku rozhodnúť sa správne. Drevo nie je len skvelým, funkčným a praktickým materiálom, ale taktiež je aj teplé a príjemné na dotyk.

Postele vyznačujúce sa kvalitou

Posteľ je hádam najdôležitejší kus nábytku vo vašom obydlí. Drevené postele vám vydržia skutočne dlho. Najkvalitnejšie postele sú vyrobené z borovice, buku alebo dubu. Takéto drevo má dlhú životnosť a vyzerá elegantne.

Borovica je obľúbená mäkká drevina, ktorá je ľahšia, no zároveň pevná, má prírodnú svetlú farbu, peknú textúru a dostupnú cenu. Postele z borovice sú vyrábané z masívneho dreva.

postele

Vyberajte postele z pevného dreva

Buk je veľmi kvalitná drevina s vynikajúcimi vlastnosťami. Buk je tvrdé a pevné drevo, no má jemnú textúru, preto je veľmi obľúbeným na výrobu nábytku a bytových doplnkov. Postele z takéhoto dreva vyzerajú skutočne luxusne.

Dub je najkvalitnejšia drevina. Dubové drevo je najtvrdšie, pevné a trvanlivé. Postele z dubového dreva vám naozaj vydržia aj generácie. Textúra tohto dreva je výrazná a preto nábytok z dubového dreva pôsobí elegantne, nóbl a veľmi pekne. Dubové drevo je samozrejme najdrahšie, no splní všetky vaše očakávania.

No Responses

Komentovať