Digestor Mora ponúka kvalitu a tradíciu

Ak spomíname v názve tradíciu, vedzte že firma Mora už funguje a vyrába spotrebiče po dobu 195 rokov. Áno, od roku 1825. Takže ak si niektorá firma dovolí dať prívlastok tradičná, uznáte že Mora má na to plné právo. Spočiatku išlo skôr o železiareň, ale postupom krátkeho času sa firma Mora čoraz viac začala orientovať na domáce spotrebiče. Úplne prvý výrobok pre domácnosť od tejto firmy bol šijací stroj a bolo to v roku 1873. Revolučná zmena aj pre firmu Mora prišla s používaním plynu. V roku 1919 bola začatá výroba prvých plynových prístrojov pre domácnosť a od roku 1926 bola výroba rozšírená na veľké prístroje pre živnostníkov (pekárničky pre cukrárov, kotle, udiarne). Od toho istého roku sa začalo používať nové a dnes tak známe logo MORA. Dnes už na trhu nájdeme aj digestor Mora, a práve o ňom si dnes niečo povieme.

digestor mora
Digestor Mora ponúka kvalitu za rozumnú cenu

Mora a digestory

Ak počujete názov Mora, väčšina z nás si predstaví sporák, rúru alebo varnú dosku. Firma Mora má však široký záber produktov, a digestor Mora je jedným z najpredávanejších produktov tejto firmy. Všetky digestory či odsávače pár sú vysoko výkonné a zaručujú bezproblémové odsatie aj väčšieho množstva pár. Medzi hlavné výhody patrí ich tichá prevádzka. Užívateľský komfort, spoľahlivosť a kvalita sú samozrejmosťou u tejto firmy.

digestor mora
Podskrinkový digestor Mora

Digestor Mora má množstvo pozitívnych referencií

Či už dávate prednosť konzervatívnemu štýlu alebo moderným dizajnovým líniám, ponuka od firmy Mora je veľká a vy si môžete vybrať z rôznych šírok, farieb i prevedení. Digestor Mora ponúka veľmi vyvážený pomer medzi kvalitou a cenou. Veľmi obľúbený a kupovaný je tento produkt u našich susedov v Česku, čo potvrdzuje aj nespočetné množstvo pochvalných a pozitívnych referencií na rôznych hodnotiacich stránkach či portáloch. Značka Mora má bohatú tradíciu a stavia na skúsenostiach odborníkov, ktorý si posúvajú informácie z generácie na generáciu.

Komentovať