Digestor je dobrá investícia

Rozmýšľate ako vylepšiť svoju kuchyňu? Digestor je nielen elegantný, ale aj mimoriadne funkčný spotrebič do vašej kuchyne. Odsáva z vašej kuchyne ťažký tuk a neutralizuje silné pachy z varenia. Pomáha tak získať pohodlnejší zážitok pri príprave jedla. Digestor je tiež vynikajúci spôsob, ako zvýšiť predajnú hodnotu vášho domu. Ak predávate dom vášnivému kuchárovi, práve kvalitný digestor môže byť bodom zlomu.

digestor
Niekedy aj maličkosti ako štýlový digestor môžu rozhodnúť o predaji domu

Digestor zlepšuje kvalitu vášho vnútorného ovzdušia a tým aj vaše zdravie

Digestor odsáva mastnotu, dym, plyny a chemikálie vyrobené z varenia mimo váš domov. Bez správneho odsávania ostanú dym a nečistoty vo vašej kuchyni, čo nie je prospešné pre vaše pľúca. Bez digestora sa bude tuk hromadiť na okolitých skriniach, stenách a strope. V priebehu času to môže byť ťažko čistiteľný proces. Môže to tiež vyžadovať silné chemikálie ktoré budete musieť vdychovať. Vďaka výkonnému digestoru je všetok tuk, ktorý by skončil na vašich skriniach, odvádzaný von. Profesionálny digestor tiež udrží kuchyňu príjemnú a chladnú. Ak sa otepľuje, upravte rýchlosť a už za pár minút pocítite rozdiel. Možno ste ani nevedeli, ale digestor odvádza z vášho domu aj škodlivé chemikálie ako je oxid uhoľnatý. Rozsahy plynov produkujú hladiny oxidu uhoľnatého. Digestor to udržuje pod kontrolou a zlepšuje vetranie vašej kuchyne.

digestor
Ostrovný digestor Airforce

Ďalšie výhody

Väčšina digestorov má dnes variabilné rýchlosti. Ak potrebujete z kuchyne odvádzať silný dym, zapnite najvyššiu rýchlosť. V opačnom prípade použite nižšie otáčky, aby ste aj šetrili nejaké peniaze za energiu a predĺžili životnosť ventilačného odsávača. Najnižšia rýchlosť je vynikajúca, ak potrebujete jedlo zohriať alebo ho dusiť. Niektoré odsávače pár obsahujú prepážkové filtre vhodné do umývačky riadu, ktoré vám ušetria čas a námahu pri varení. Je skvelé mať možnosť vidieť čo robíte – väčšina odsávačov pár ponúka efektívne osvetlenie v podobe LED alebo halogénových svetiel, ktoré vám pomôžu jasne vidieť. Skvelé osvetlenie môže umocniť váš zážitok z kuchyne a varenia.

Komentovať