Digestor ELICA – prvý „ARCHITEKT“ vzduchu

Talianska spoločnosť ELICA je globálnym hráčom na trhu vo výrobe digestorov a je zároveň lídrom v sektore odsávačov pár.  Nielen že, uznáva etické hodnoty, ale vo svete je ELICA synonymom produktov najvyššej kvality. Každý nový odsávač pár ELICA má svoj jedinečný príbeh, ktorý sa vyznačuje množstvom nápadov. Výrobca digestorov ELICA má silný sklon k dizajnu, ktorý spája vízie, technológie a kreativity spojenej minulosti s budúcnosťou. Digestory ELICA a varné dosky ELICA vedú dialóg pre náš blahobyt. V ponuke má ELICA rôzne typy digestorov podľa potrieb priestoru, do ktorého sú určené. ELICA digestory nástenné, ostrovné digestory, rohové digestory, podskrinkové digestory, stropné digestory  a zabudovateľné digestory.

digestory elica

Digestory Elica – jediné digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou

Štýl odsávačov pár ELICA je navrhnutý tak, aby sa stal šperkom domácnosti. Digestory disponujú vyspelou technológiou spojenou s jednoduchosťou na používanie, ktorá umožňuje ľuďom žiť lepšie vo vlastnom dome. Odsávače pár ELICA sú na vrchole aj s vlastnosťami svetla v kuchyni vďaka zavedeniu STRIP LED funkcie, ktorá vo fáze inštalácie umožní výber svetla odsávača pár, aby sa prispôsobilo iným svetlám v kuchyni reguláciou teploty LED diód, ktorá sa pohybuje od  žltého svetla po biele svetlo.  Kuchyňa vďaka odsávaču pár bude mať rovnomerné teplé alebo studené osvetlenie. Digestory ELICA majú množstvo funkcií, ktoré menia odsávač pár z elektrospotrebiča na ozajstnú lampu. S ohľadom na dizajn digestorov ELICA nie je ťažké si predstaviť aby táto možnosť nebola jedná z mnohých, ale aby vytvárala veľkú silu.

digestory elica

Digestory ELICA sú na vrchole aj s vlastnosťami svetla v kuchyni vďaka zavedeniu STRIP LED funkcie

Digestor je nevyhnutý na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí zápachy z varenia, horúce výpary, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a v neposlednom rade aj stenám. Odsávač pár je spoločníkom pre Váš denný blahobyt. Pri výbere si musíte dávať pozor, čo Vám daný digestor ponúka. Digestory ELICA poskytujú sací výkon vhodný pre všetky potreby s ohľadom na menšiu spotrebu elektriny, efektívny zdroj svetla, moderný dizajn a zaručujú dobrú používateľnosť s nízkou úrovňou hluku. Voľba odsávača pár ELICA je „správna“ voľba.

Komentovať