Darčekové poukážky na futbalové zájazdy

fotbalové-zájezdyVianoce sa blížia pomaly ale iste. Niektorí už začali s nákupmi a zháňaním darčekov a sú aj takí, ktorí čakajú do poslednej chvíle. Ak máte doma futbalového fanúšika alebo aj viacerých, alebo kamaráta a kolegu a túžite im darovať tento rok niečo originálne, prečo nevyskúšať darovať im futbalový zájazd, alebo darčekové poukážky na futbalový zápas?

Zájazdy na futbal zahrňujú obojsmernú letenku, cestovné poistenie, nocľah v 3 hviezdičkovom hoteli, sprievodcu a samozrejme vstupenku na zápas podľa vášho výberu. Zájazd sa dá samozrejme upraviť podľa požiadaviek zákazníka.  Vyberte si darčekové poukážky z aktuálnej ponuky, napríklad zápas futbalového mužstva FC Barcelona, ktorý patrí medzi najslávnejšie mužstvá na svete. Hráči FC Barcelony sú pod vedením špičkových trénerov veľmi úspešní. Futbalové zápasy s mužstvom FC Barcelona sú najvyhľadávanejšie. Taktiež máte možnosť zažiť Španielsko ako nikdy predtým.

Sprievodca vás zavedie na rôzne atrakcie, do miestneho baru, alebo tradičnej reštaurácie. Aj keď sú tieto zájazdy len dvoj-dňové, môžete sa tiež naučiť niekoľko základných fráz v cudzom jazyku, čo nikdy nie je na škodu. Kopec zaujímavých zážitkov, relax, zábava a kopec iných  zaujímavostí zaručia, že si takýto zájazd budete chcieť čoskoro zopakovať.

No Responses

Komentovať