Dámske tepláky sú späť!

Kto povedal, že žena môže vyzerať sexi, len ak si oblečenie nejaké šaty či obtiahnuté džínsy a obuje si k nim topánky na vysokom podpätku? Móda a trendy sa menia naozaj rýchlo a hoci sme si doteraz dovolili na seba obliecť tepláky len vo svojom voľnom čase, dnes patria k tým najväčším módnym hitom. Dámske tepláky sú jednoducho IN a ak ich ešte nemáte vo svojom šatníku, rýchlo utekajte do obchodu a napravte to! Nielenže v nich budete vyzerať veľmi štýlovo, no budete sa v nich cítiť aj dokonale pohodlne, pretože tepláky patria bezpochyby k tým najpohodlnejším kúskom oblečenia aké môžete mať. Nehovoriac o tom, že sa dajú kombinovať s rôznymi kúskami, tak čítajte ďalej!

dámske tepláky

Dámske tepláky – moderné, pohodlné, štýlové

Dámske tepláky a podpätky? Kľudne!

Ak ešte stále váhate a neviete si samu seba predstaviť ako idete do práce oblečená v obyčajných teplákoch, tak pozor. Asi máte v hlave predstavu o starých vyťahaných teplákoch, ktoré máte v skrini, no my máme na mysli trochu trendovejšie kúsky. Asi najobľúbenejším typom sú tzv. pudlové dámske tepláky so zníženým sedom alebo boyfriend tepláky, ktoré v kombinácii s pekným topom vyzerajú perfektne. Obliecť si k nim môžete napríklad obtiahnuté tielko či tričko, pričom veľmi pekne ukáže aj kombinácia s koženou bundou či rifľovkou. Dámske tepláky sa dajú kombinovať dokonca aj s košeľou, či už klasickou bielou alebo nejakou károvanou a pokiaľ ide o obuv, tenisky nie sú jedinou voľbou – k teplákom si kľudne obujte aj topánky na podpätkoch!

dámske tepláky

V dobrej kombinácii ich môžete nosiť aj povonku

Dámske tepláky – ako vyberať?

Ponuka dámskych teplákov je viac než štedrá, preto si určite vyberie aj tá najnáročnejšia zákazníčka. Úplným bestsellerom, pokiaľ ide o farbu, sú svetlo sivé dámske tepláky, ktoré idú doslova na dračku a to nielen preto, že sivá sa ľahko kombinuje s akoukoľvek farbou, ale je aj nadčasová. Sivá krásne ukáže, ak ju skombinujete s púdrovou ružovou či bielou, no fantázii sa medze nekladú, tak sa snažte vytvoriť jedinečné a originálne outfity plné nápadov. K materiálu už len toľko, že nie je práve najlepšou voľbou kupovať čisto bavlnené tepláky. Ak majú tepláky prímes elastanu či lycry, budú si perfektne držať svoj tvar a ani po čase sa vám nevyťahajú.

Komentovať