Dámske tenisky sú stále v kurze

Plátené tenisky rôznych farieb a modelov, svetlé aj úplne biele sú stále nielen medzi mladými ľuďmi obľúbené a vyhľadávané ku každodennému noseniu. Hladké aj rozorvané džínsy, ležérne tričko, elegantné sako či jednoduchší kabátik ? To všetko znesú dámske tenisky svetlejších odtieňov. Najlepšie samozrejme padnú do letných outfitov, kedy sa nemusíme príliš zaoberať s tým, čo na seba. Džínsy s bielym tričkom ľahko vyladí svetlá dámska plátenná obuv.

dámske tenisky

Dámske tenisky sa hodia ku každému outfitu.

Dámske tenisky sa hodia k čomukoľvek

Takže s čím všetkým môžeme svetlé dámske  tenisky kombinovať a kam sa s nimi na nohách vybrať? Sú čisté, jednoduché, efektné a perfektne sa kombinujú s oblečením a módnym doplnkami. Dámske tenisky úplne biele alebo svetlých odtieňov jednoducho patria nielen do letného botníku. Svetlé džínsy, pruhované bavlnené šaty, čierna maxisukňa, biele nohavice, potrhané minikraťasy, plášť so strapcami alebo tmavé džínsy a k tomu plátené tenisky no nohách.

dámske tenisky

Dámske tenisky zladíte aj s luxusnejšou kabelkou.

Tenisky má doma každý

Hrejivé slnečné lúče, na nose slnečné okuliare, na hlave vysoký drdol, cez rameno crossbody kabelka a na nohách tenisky! Je to aj vaša predstava o lete či príjemných jesenných dňoch?  Nie je to určite len o klasických bielych dámskych teniskách, ktoré má doma takmer každý. Skúste tiež iné modely športových tenisiek a rozhodne svetlú farbu neberte ako nejaké obmedzenie vášho výberu.. Rovnako atraktívne sa v lete bude nosiť aj svetlo šedá, mentolová, baby pink alebo bledo modrá.

dámske tenisky

Či jar a či jeseň, dámske tenisky sa zídu.

O svoj outfit sa treba aj postarať

Nezabudnite sa však o svoje obľúbené dámske tenisky aj starať. Pravidelne ich čistiť a utrieť od prachu po každom nosení. A až príde babie leto a z neho všetci skočíme do jesene, obľúbené tenisky môžu zostať vo vašom botníku aj naďalej. Dámske tenisky sú ten najlepší spôsob ako odľahčiť alebo omladiť svoj outfit. Keď si ich dáte k šatám, stáva sa z vás rebelská ženská, ktorá sa módou zabáva a nebojí sa vyzerať inak!

Komentovať