Dámske svetre sú v zime povinnou výbavou každého šatníka!

Prichádzajúca zima kvôli chladnému počasiu možno nie každého nadchne, no nákupné maniačky sa už určite nevedia dočkať okamihu, kedy zo svojej skrine vytiahnu všetky svoje obľúbené svetre. Tie ich v tomto období nielen príjemne zahrejú, ale zároveň aj skrášlia. Dámske svetre boli, sú a vždy aj budú IN, rovnako ako aj všetky pleteniny ako napríklad šále, čiapky či dokonca bytové doplnky. To však neznamená, že by ste svoje svetre nemali každých pár rokov obmieňať za štýlovejšie kúsky. Móda je skutočne veľmi vrtkavá a to čo bolo IN pred pár rokmi dnes už také trendy byť nemusí. Takže aké dámske svetre by vo vašom šatníku nemali chýbať?

Dámske svetre

Vytvoriť zaujímavý outfit nie je vôbec zložité.

Dámske svetre – hlavne držte krok s módou!

Hitom sezóny sú bezpochyby oversize svetre, ktoré sa dajú nosiť takmer s hocičím a hodia sa ženám každého veku aj postavy. Oversize dámske svetre nájdete v obchodoch v mnohých prevedeniach. Preto ak sa vám pri nakupovaní zapáčia hneď dva či tri, berte všetky! Pekných a kvalitných svetrov totiž nie je nikdy dosť a ak vám dobre sadli, prečo by ste ich mali nechať bez povšimnutia? Momentálne sa do módy vrátili aj staré známe roláky, ktoré si môžeme pamätať z našich detských čias. Rovnako tak aj maxi svetre, resp. kardigany s dĺžkou po kolená či dokonca až po zem. Niektoré dámske svetre sa dajú nosiť aj namiesto kabáta. Stačí si cez ne previazať nejaký pekný opasok a jedinečný outfit je na svete!

Dámske svetre

Svetre zahrejú a zároveň aj skrášlia.

Ako nosiť dámske svetre?

Vytvoriť nápaditý a originálny outfit pomocou svetra pritom nie je nič náročné, stačí ak zapojíte vašu fantáziu alebo nakopnete internet. Inšpirácie môžete hľadať v online svete, ale aj na ulici, v práci a vlastne kdekoľvek okolo vás. Dámske svetre totiž nosí každá jedna žena. Svetre krásne ukážu tak s džínsami a nohavicami ako aj so šortkami, sukňou či dokonca šatami. Obuť si k nim môžete elegantné lodičky a čižmy ako aj pohodlné tenisky, balerínky alebo sandále. Obľúbená je aj kombinácia s rifľovou alebo koženou bundou, no rovnako dobrou voľbou je aj spojenie svetra a kabáta a mnohé iné. Tak vytiahnite svetre zo skrine a zapojte trochu svojej predstavivosti – je len na vás ako bude váš výsledný outfit vyzerať!

Komentovať