Dámske gumáky sú IN

Sú ženy, ktoré by v nich inde ako do lesa ani nešli, no pre mnohé sa stali doslova módnou špecialitou a nosia ich napríklad aj do práce alebo na nákupy. Dámske gumáky už dávno nie sú určené len do prírody a stali sa obrovským hitom. Môžete ich mať v rôznych variantoch – jednofarebné, neutrálne, ale aj šialene mnohofarebné a výrazné, so vzorom alebo aj bez, vysoké ale aj také, ktoré vám budú siahať po členky. Dámske gumáky oceníte hlavne v daždivom počasí, kedy je vonku mokro, všade samé kaluže a blato. Uvítate ich aj na hudobných festivaloch alebo pri prechádzke so psom, jednoducho vždy, keď budete chcieť mať svoje nohy v suchu a zároveň vyzerať dokonale štýlovo.

dámske gumáky

Dámske gumáky do parku i do mesta

Gumáky aj k šatám

Jeseň je ideálne ročné obdobie pre nosenie dámskych gumákov. Nech je už vonku akokoľvek škaredé a upršané počasie, vaše nohy budú stále v suchu a veselé farby na gumákoch vám navyše zlepšia náladu. Gumáky sa dajú nosiť takmer ku všetkému pohodlnému oblečeniu, jednofarebné sa dokonca hodia aj k sukni alebo šatám, samozrejme treba vedieť vhodne skombinovať každý jeden kúsok oblečenia, aby bol výsledok dokonalý. Dámske gumáky sa môžu nosiť aj so špeciálnou hrejivou vložkou, ktorá je vyrobená napríklad z flanelu alebo iného teplého materiálu, vďaka čomu ich môžete nosiť až do prvých zimných mesiacov. Tak smelo vytiahnite svoje gumáky zo skrine von a ak vám je v nich zima, zadovážte si hrejivú vložku!

dámske gumáky

Krátke čierne sú univerzálne a na prvý pohľad pôsobia ako klasické lakované topánky

Dámske gumáky sa nezašpinia

Najväčšou výhodou dámskych gumákov je síce fakt, že udržia vaše nohy v suchu, no netreba zabúdať na ďalšie veľké plus – nezašpinia sa. Vlastne zašpinia, ale vás to vôbec nemusí trápiť, pretože na rozdiel od klasických topánok, gumáky umyjete v priebehu pár sekúnd a nemusíte sa pritom báť, že vám na nich ostanú nejaké fľaky. Smelo v nich môžete brázdiť aj tie najšpinavšie a najzablatenejšie uličky v meste, nič sa im nestane. Môžete v nich robiť čokoľvek, čo by ste sa vo vašich drahých kožených čižmách za normálnych okolností báli urobiť a aj tak v nich budete vyzerať štýlovo. Dámske gumáky sú jednoducho tou najvďačnejšou obuvou, akú si vie žena predstaviť.

Komentovať