Dámske gumáky – je si z čoho vyberať

Dámske gumáky

Dnešné gumáky nájdete v rôznych farbách a s rôznymi vzormi

V máji aj počas celého leta nie sú letné búrky a lejaky ničím výnimočným a práve do daždivého počasia sú dámske gumáky ideálnou voľbou. Pozná ich asi takmer každý – praktické gumené čižmičky, ktoré sa stali hitom a módnou záležitosťou už pred pár rokmi a obľúbené sú až dodnes a to najmä pre nekonečne pestrý výber najrozličnejších farieb, tvarov a dizajnov, ktorý nám ich výrobcovia ponúkajú.

Dámske gumáky sa tak stali už nielen obuvou do dažďa, ale aj veľmi populárnou a trendovou festivalovou alternatívou, keď vás môže počasie naozaj kedykoľvek prekvapiť, ale tiež obuvou vhodnou na nákupy do mesta či na trávenie voľného času napríklad v prírode.

Dámske gumáky – najpestrejší výber farieb a vzorov

Jediným problémom pri kúpe gumákov môže byť vybrať si len jeden jediný pár pri takom veľkom množstve rôznych farieb (od klasickej čiernej, hnedej či bielej až po všetky odtiene modrej, ružovej, žltej, zelenej, tyrkysovej, červenej aj fialovej) a potlačí v podobe kvetinových vzorov, geometrických tvarov, srdiečok či zvieracích motívov. V ponuke nájdete aj elegantné dámske gumáky v čiernej či hnedej farbe ozdobené prackou podobné štýlu jazdeckých čižiem či decentné čiernobiele s krajkovým vzorom, v ktorých sa počas daždivého počasia pokojne môžete vybrať aj do práce.

Vysoké aj nízke – k nohaviciam, sukni aj šortkám…

dámske gumáky

Dámske gumáky do záhrady

Veľmi žensky pôsobia vysoké dámske gumáky, ktoré už nie sú okolo lýtok široké a voľné, ale sú pekne tvarované na nohu tak, aby tvar lýtka kopírovali a k nohe lepšie sadli. Nízke dámske gumáky si môžete zvoliť s rovnou platformou bez podpätku alebo aj s podseknutým vyšším opätkom v štýle westernu.

Stačí len, ak si zvolíte správny typ gumákov a môžete ich nosiť nielen k nohaviciam (napr. úzke džínsy zasunuté do vysokých čižiem), ale aj k sukniam či dokonca k šortkám.

A aj keď muži na ženských nôžkach radšej vidia sexi lodičky, v daždi jednoznačne oceníte skôr dámske gumáky ako premočené lodičky, ktoré už sexi rozhodne nevyzerajú…

 

Komentovať