Dámska kabelka nie je len módnym doplnkom

Podobne ako obuv aj dámske kabelky sú samozrejmou súčasťou aktuálnej dámskej módy. O tom určite asi málokto príliš pochybuje. Dámska kabelka nie je len obyčajným módnym doplnkom, ale má pre ženy nedoceniteľný praktický význam a účel. Máloktorá z nich si dokáže predstaviť svoj deň bez kabelky. Je to niečo ako príručná batožina, do ktorej si ukladajú všetky každodenné nevyhnutnosti vrátane kľúčov, dokladov, telefónu, rôznej aj prírodnej kozmetiky a ďalších drobností. Každá žena kladie dôraz na trochu iný typ kabeliek. Najviac asi pri výbere konkrétnej kabelky záleží na ich vlastnom osobnostnom štýle a množstve dôležitých drobností, ktoré ženy chcú a potrebujú mať pri sebe počas dňa.

dámska kabelka

Dámska kabelka jednoduchá a módna

Ako teda na to?

Pri výbere dámske kabelky je potrebné zamerať sa na niekoľko základných faktorov. Predovšetkým je asi dobré ujasniť si, na akú príležitosť kabelku potrebujeme, čo všetko v nej chceme a aj skutočne potrebujeme nosiť. Ako sa vlastne zvykneme obliekať, aký charakter dámskej módy nám vyhovuje, aký štýl vlastne preferujeme? Túžime nosievať uvoľnený športový typ kabelky, alebo skôr elegantnejší až klasický charakter dizajnového prevedenia? Mala by kabelka ladiť aj s charakterom našej obuvi a ďalšími módnymi doplnkami, ktoré máme radi a nad ich výberom sa takmer každé ráno zamýšľame?

dámska kabelka

Do práce i do mesta

Dámska kabelka nielen do práce

Je jasné, že každá žena ma vo svojom šatníku niekoľko druhov kabeliek. Pretože kabelka ich doprevádza nielen do práce, ale aj počas cestovania za kultúrou či na dovolenky. Účel dámskej kabelky je asi je jedno z najdôležitejších kritérií. Ak nosíte kabelku, v ktorej máte maximálne dve tri veci, potom nie je dôvod mať ju veľkú. Ak v rámci svojho zamestnania chodíte často na rôzne stretnutia a potrebujete so sebou nosiť aj zložky a rôzne študijné materiály, potom je vhodná väčšia kabelka. Keď sa chystáte len do divadla alebo na nejaký banket, potom úplne stačí kabelka menšia.

Komentovať