Cornette – dopřejte se luxus s novou kolekcí spodního prádla

Značka Cornette se může pochlubit kvalitním spodním a nočním prádlem.

Léto je obdobím teplého počasí, teplých letních večerů, pestrých a živých barev a také nové kolekce spodního a nočního prádla značky ahoj. Značka Cornette představuje značkové spodní a noční prádlo, které se na český trh se spodním prádlem rozšířilo z Polska. Odtud se tato značka rozšířila po celé Evropě a za roky na trhu si získala dobrou pověst na poli kvalitního zpracování prvotřídních materiálů v kombinaci s moderním designem a vzory, které kopírují módní trendy. Proto by spodní a noční prádlo značky Cornette nemělo chybět ve vašem prádelníku.

Cornette

Spodní prádlo Cornette je synonymem kvality

Nová kolekce značky Cornette

Každoročně přichází značka Cornette s novými kolekcemi na poli spodního a nočního prádla. Kolekce jsou rozděleny na jarní, letní a zimní kolekci. Zatímco značka v zimním období dává přednost delším střihům a tlumenějším barvám. V létě se kolekce prádla může pochlubit pestrými barvami doplněnými veselými letními vzory, které jsou sladěny do spodního prádla všech věkových kategorii. Můžete se tak sladit se synem nebo dcerou do pyžama stejného vzoru. Letošní nová kolekce zaujala letními vzory, jako je například avokádo, surf, zmrzliny, rybičky, kaktusy. Vše je perfektně sladěno do nápadných a výrazných barev, které k sobě perfektně ladí. Ve spodním a nočním prádle Cornette se navíc budete cítit pohodlně a komfortně po celou noc.

Cornette

Pyžama Cornette jsou pohodlné

Oblečte se do pohodlí bavlny

V nočním a spodním prádle značky Cornette se budete cítit pohodlně především zásluhou kvalitního bavlněného materiálu. Pyžama jsou ušity z prvotřídní bavlny, která se nesráží, nevypírá a vydrží vám v nezměněném tvaru po mnoho opakovaných praních. Materiál spodního prádla je navíc obohacen o příměs elastanu, která dodává spodnímu prádlu pružnost, odolnost a celkově lepší životnost výrobku. Spodní a noční prádlo z bavlněných materiálů je zárukou kvalitního a ničím nerušeného spánku. Investice do výrobků této značky se určitě vyplatí. Všechny výrobky jsou navíc baleny v pěkné dárkové krabičce, díky tomu se hodí jako praktický dárek.

Komentovať