Čo ste o značke Thor Steinar možno nevedeli…

thor steinar

Thor Steinar – mikina z novej kolekcie jeseň/zima 2014

Značka Thor Steinar sa po prvý krát objavila na nemeckom trhu už v roku 1999. Odvtedy sa v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov stala jednou z najobľúbenejších a najrozšírenejších (najprv európskych, neskôr ruských a potom aj celosvetovo známych) značiek. O jej obľúbenosti svedčí aj fakt, že po celej Európe existuje už viac ako 370 obchodov ponúkajúcich sortiment tejto značky a len v samotnej Moskve má Thor Steinar viac ako 20 svojich pobočiek.

Čo nájdete v ponuke Thor Steinar?

Thor Steinar ponúka oblečenie pre deti, mužov i ženy všetkých vekových kategórií vždy v dvoch sezónnych kolekciách. Prvá kolekcia nového oblečenia prichádza na trh vždy v sezóne jar / leto, druhá na ročné obdobia jeseň / zima. V rámci oboch týchto sezónnych kolekcií sa nachádzajú 4 sekcie, do ktorých je oblečenie značky Thor Steinar rozdelené a z ktorých si každý môže vybrať presne to svoje.

Pre každý bežný deň…

Sekcia Lifestill je pri značke Thor Steinar zrejme tou najväčšou. Ponúka totižto všetko, čo sa nachádza v šatníku každého z nás. Široká ponuka rifieľ, teplákov, tričiek s jedinečnými motívmi pre mužov i ženy, v kolekcii jar / leto napr. aj plavky či v kolekcii jeseň / zima čiapky, rukavice a šály. Toto všetko môžete nájsť v ponuke Lifestill od Thor Steinar.

Do práce a pre špeciálne príležitosti…

Sekcia Cassual ponúka elegantné, ale zato veľmi pohodlné oblečenie, ktoré je vhodné predovšetkým do práce či na oslavy a podobné špeciálne príležitosti. Nájdete tu všetko od nohavíc cez tričká a košele až po svetre a bundy, pričom na každom kúsku oblečenia sa nachádza veľmi elegantne a diskrétne umiestnené logo značky Thor Steinar.

Na lyže i bicykel…

Sekcia Performance zasa ponúka oblečenie pre nadšených športovcov. Hlavnou doménou performance oblečenia od značky Thor Steinar je oblečenie určené pre zimné športy, avšak nájdete tu aj cyklistické oblečenie, oblečenie vhodné na fitness alebo pre iné rekreačné športy, pri ktorých je nutnosťou vysoká kvalita a vlastnosti, ako napr. odolnosť voči vode a vetru.

Doplňte svoj outfit!

thor steinar

Štýlový zapaľovač značky Thor Steinar

Poslednou sekciou, ktorú obsahuje každá kolekcia Thor Steinar je sekcia Acessories a teda Doplnky. Tu nájdete skutočne všetko, čo potrebujete k efektívnemu doplneniu svojho outfitu. Tašky a ruksaky, opasky, šiltovky či dokonca štýlové zapaľovače.

Komentovať