Clip-in vlasy pre krajší a bohatší účes

clip-in vlasy Ženy chcú byť krásne a príťažlivé (aspoň teda väčšina žien určite) a tak si na svojom vzhľade dávajú naozaj záležať a robia všetko preto, aby vyzerali čo najlepšie v každom smere, či už ide o dokonalú postavu, pleť, oblečenie a samozrejme vlasy nevynímajúc, ktoré ako sa vraví sú korunou krásy každej ženy.

Sú však aj určité veci, ktoré bohužiaľ nedokážeme veľmi ovplyvniť ako napríklad farba a typ pleti či hustota a rast vlasov. Existujú však spôsoby a metódy ako niektoré nedostatky aspoň trocha zmierniť, prípadne vylepšiť a práve clip-in vlasy rozhodne do tejto kategórie patria a pre ženy s jemnými a riedkymi vlasmi sú neoceniteľnou pomôckou ako zo svojich vlasov nenáročným spôsobom vyčarovať ozajstnú korunu krásy.

Clip-in vlasy – ideálne pre každú príležitosť

clip-in vlas - ucesyClip-in vlasy vás jednoducho nikdy nesklamú, pretože ich môžete využívať tak na bežné každodenné nosenie ako aj na mimoriadne príležitosti ako je napríklad ples, návšteva opery či dokonca vlastná svadba.

Clip-in vlasy vaše vlasy nielen zahustia, ale aj predĺžia do požadovanej dĺžky a tak vám umožnia vytvoriť naozaj bohatý slávnostnejší spoločenský účes (napr. rôzne drdoly a výčesy do boku), čo by pri krátkych vlasoch bolo asi viac-menej nemožné.

Pri správnom nasadení clip-in vlasov a použití kvalitných prírodných vlasových prameňov REMY nebude vôbec rozpoznateľné, že ste nejaké clip-in vlasy použili.

Krajší účes vďaka clip-in už za pár minút

Clip-in vlasySpôsob, akým sa clip-in vlasy napájajú k vašim vlastným vlasom, je veľmi nenáročný a zvládnete ho pokojne aj doma.

Stačí len dodržať základný postup a v správnom poradí podľa šírky vlasových pásov pripínať clip-in vlasy pomocou sponiek – clipov k mierne natupírovaným vlasom tesne ku korienkom (začína sa vždy od spodnej časti hlavy smerom nahor – presné postupy krok za krokom aj s vyobrazením nájdete na internete). Týmto spôsobom dokážete pomocou clip-in prameňov zo svojich vlasov vytvoriť krajší a bohatší účes už doslova za pár minút.

Komentovať